» » Awans kadetów na XXII Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Sportach Halowych Warmia – Mazury 2016 w Tenisie Stołowym

Awans kadetów na XXII Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Sportach Halowych Warmia – Mazury 2016 w Tenisie Stołowym

opublikowano Aktualności | 0

Tenisiści stołowi grajewskiej sekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie w komplecie awansowali na Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów w Tenisie Stołowym – Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, która rozgrywana będzie w Ostródzie w dniach 12.05.2016 – 15.05.2016 r. W rozgrywanych Mistrzostwach Województwa zawodnicy MOSiR: Justyna Włóczko, Krystian Maciorowski, Mateusz Marczykowski i Adrian Krasiński zdobyli tytuły mistrzów województwa oraz prawo startu w Mistrzostwach Polski.
1. Krystian Maciorowski – Mistrzostwo Województwa Podlaskiego w grze pojedynczej. Mistrzostwo Województwa w grze drużynowej, Mistrzostwo Województwa w grze deblowej, Wicemistrzostwo Województwa w grze mieszanej .
2. Mateusz Marczykowski – brązowy medal Mistrzostw Województwa Podlaskiego w grze pojedynczej, Mistrzostwo Województwa w grze drużynowej, Mistrzostwo Województwa w grze deblowej, Mistrzostwo Województwa w grze mieszanej .
3. Justyna Włóczko – awans na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w grze pojedynczej, Wicemistrzostwo Województwa w grze mieszanej i w grze deblowej.
4. Adrian Krasiński – Mistrzostwo Województwa w grze drużynowej, III miejsce w grze deblowej.
Grajewscy zawodnicy na OOM w Ostródzie wystąpią w grach pojedynczych: Justyna Włóczko i Krystian Maciorowski, oraz w turnieju drużynowym kadetów drużyna MOSiR Grajewo w składzie: Krystian Machorowski, Mateusz Marczykowski i Adrian Krasiński. Ponadto Krystian i Justyna jako uczestnicy turnieju indywidualnego zagrają w grze deblowej i mieszanej. Decyzję o tym z kim wystąpią w tych grach podjęte zostaną na OOM.