» » Bal Sportu 2020 – informacje

Bal Sportu 2020 – informacje

opublikowano Aktualności | 0

Miasto Grajewo oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie mają zaszczyt zaprosić Państwa na Grajewski Bal Sportu, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku

o godzinie 18:00 w Restauracji ,, Balton” ul. Wojska Polskiego 69 w Grajewie.

Podczas balu odbędzie się aukcja charytatywna, wszystkie środki zostaną przekazane na rzecz Moniki z Grajewa.

Licytowane będą min.:

Koszulka Macieja Makuszewskiego – piłkarz, występujący na pozycji pomocnika w klubie Lech Poznań oraz w reprezentacji Polski. Treningi rozpoczął w wieku siedmiu lat w klubie Wissa Szczuczyn. Następnie reprezentował kluby; UKS SMS Łódź, Wigry Suwałki, Jagiellonia Białystok, Terek Grozny, Lechia Gdańsk, Vitória Setúbal, i Lech Poznań.

Koszulka z autografem Lukáša Haraslína – słowackiego piłkarza występującego na pozycji pomocnika w klubie Lechia Gdańsk oraz w reprezentacji Słowacji.

Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii Białystok – najbardziej utytułowanego klubu piłkarskiego w północno-wschodniej Polsce. Zdobywcy Pucharu Polski i Superpucharu Polski.

 

Piłka z autografem Marcina Żewłakowa – piłkarz grający na pozycji napastnika, reprezentant Polski. Komentator meczów piłkarskich Telewizji Polskiej.

Koszulka z autografem Kamila Stocha – polskiego skoczka narciarskiego, reprezentanta Polski, który jest m.in. czterokrotnym olimpijczykiem, trzykrotnym indywidualnym mistrzem olimpijskim, drużynowy brązowy medalista olimpijski z 2018, indywidualny mistrz świata z 2013 i wicemistrz z 2019, drużynowy mistrz świata z 2017.

Koszulka Warmii Grajewo z finałowego meczu Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego z autografami piłkarzy.

Koszulka Marcina Janusza – rozgrywającego Trefla Gdańsk z sezonu 2018/2019 roku, zawodnika powołanego przez Vitala Heynena do szerokiej kadry reprezentacji Polski.

Koszulka Grzegorza Łomacza – reprezentanta Polski w siatkówce, złotego medalisty Mistrzostw Świata z 2018 roku. Podpisy na koszulce złożyli reprezentanci Polski biorący udział w Pucharze Świata 2019 (łącznie z Wilfredo León), którzy zdobyli srebrny medal w Japonii.

Szalik oficjalny pasiak Celtic Glasgow FC – szkockiego profesjonalnego klubu piłkarskiego założonego w 1887 r. Celtic jest 50-ktotnym mistrzem Szkocji, 39-krotnym zdobywcą Pucharu Szkocji, 19-krotnym zdobywcą Pucharu Ligi Szkockiej

Voucher na Lot widokowy Motoparalotnią.

Zapisy oraz szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 86 261-11-34. Opłaty za bal należy umieszczać na numer konta: 93 1020 1332 0000 1302 0368 2531 PHU Milenium Celina Wiszowata
ul. Wojska Polskiego 69, 19-200 Grajewo (wpłaty do 03.02.2020 r.). W tytule proszę umieścić imię, nazwisko, a także nazwę Grajewski Bal Sportu. Potwierdzenie wpłaty na email:  biuro@mosir.grajewo.com

Serdecznie zapraszamy.