» » Ciekawostki piłkarskie

Ciekawostki piłkarskie

opublikowano Aktualności | 0

Czy wiecie, że 9 zespołów naszego Klubu w miniony weekend rozegrało:

14 meczów
wygrywając 13 z nich przegrywając jedno!
strzelając 60 bramek tracąc 12
w meczach wystąpiło łącznie128 zawodników!
hat-trickami popisali się Tomasz Dzierzgowski z zespołu seniorów i Adrian Dobrydnio z drużyny Młodzików!


Na największe brawa zasłużył zespół Juniorów Młodszych pokonując w niedzielę JAGIELLONIĘ Białystok! 👏👏👏👏👏👏👏👏👏 ale brawa bijemy dla wszystkich naszych zespołów! 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏


Wynik seniorów dobrze znacie. A oto pozostałe:


🔵A1 Junior (trener Daniel Tuzinowski, rocznik 2000 i młodsi)
06.10.2018 Grajewo MOSiR Grajewo – WISSA Szczuczyn 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Robert Gadomski 42’, 2:0 Jan Masiewicz 57’, 3:0 Michał Łaguna 85’

🔵I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy (trener Kamil Randzio, rocznik 2002 i młodsi)
07.10.2018 Grajewo MOSiR Grajewo – JAGIELLONIA S.S.A. Białystok 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Kacper Śleszyński 78’

🔵II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (trener Wojciech Kozikowski, rocznik 2004 i młodsi)
07.10.2018 Grajewo MOSiR Grajewo – WIGRY II Suwałki 0:6 (0:5)
Bramki: 0:1 Kacper Wiśniewski 5’(samobójcza), 0:2 Aleks Drobiszewski 7’, 0:3 Aleks Drobiszewski 18’, 0:4 Maciej Sidor 21’, 0:5 Łukasz Olszewski 27’, 0:6 Maciej Sidor 48’

🔵II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1 (trener Jarosław Turowski, rocznik 2006 i młodsi)
07.10.2018 Grajewo WARMIA Grajewo – KRYPNIANKA Krypno 5:1 (2:1)
Bramki: 0:1 Kacper Stachurski 4’, 1:1 Bartosz Mazurek 18’, 2:1 Adrian Dobrydnio 23’, 3:1 Adrian Dobrydnio 38’, 4:1 Adrian Dobrydnio 44’, 5:1 Bartosz Bukowski 53’

🔵II liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 1 (trener Daniel Tuzinowski, rocznik 2007 i młodsi)
06.10.2018 Grajewo WARMIA Grajewo – UM Krypno 5:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Bartłomiej Linkowski 35’, 2:0 Igor Bęś 41’, 3:0 Bartłomiej Żbikowski 46’, 4:0 Bartłomiej Żbikowski 56’, 5:0 Kacper Randzio 57’

🔵II liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 1 (trener Mariusz Sobczyk, rocznik 2007 i młodsi)
06.10.2018 Białystok WŁÓKNIARZ Białystok – MOSiR Grajewo 0:5 (0:3)
Bramki: 0:1 Kacper Nowakowski 11’, 0:2 Piotr Jankiewicz 12’, 0:3 Kacper Nowakowski 14’, 0:4 Krystian Guzowski 38’, 0:5 Damian Krutul 54’

🔵E1 Orlik Grupa 2 (trenerzy Daniel Tuzinowski, Mateusz Cybulski, rocznik 2008 i młodsi)
07.10.2018 Turniej w Knyszynie
WARMIA Grajewo – ORZEŁ Kolno 1:0
Bramka: 1:0 Filip Domusiewicz 7’
WARMIA Grajewo – PROMIEŃ Mońki 1:0
Bramka: 1:0 Jan Ostrowski 10’
WARMIA Grajewo – JASTRZĄB Knyszyn 5:0
Bramki: 1:0 Jan Ostrowski 3’ 2:0 Szymon Sobolewski 4’, 3:0 Szymon Sobolewski 11’, 4:0 Mateusz Jórski 14’, 5:0 Filip Ołdakowski 15’
WARMIA Grajewo – BIEBRZA Goniądz 8:0
Bramki: 1:0 Nikodem Gadomski 1’, 2:0 Patryk Kozioł 2’, 3:0 Jan Ostrowski 3’, 4:0 Szymon Sobolewski 6’, 5:0 Mikołaj Hałuniewicz 7’, 6:0 Mikołaj Hałuniewicz 9’, 7:0 Igor Karwowski 11’, 8:0 Filip Ołdakowski 14’

🔵E2 Orlik Grupa 2 (trener Wojciech Dulgis, rocznik 2009 i młodsi)
06.10.2018 Turniej w Dobrzyniewie Dużym
WARMIA Grajewo – FALCON Sokółka 6:1
Bramki: 1:0 Patryk Bernecki 3’, 2:0 Mikołaj Popławski 4’, 3:0 Jakub Kaczyński 6’, 4:0 Jakub Kaczyński 8’, 5:0 Hubert Gutowski 12’, 5:1 Emil Sanik 15’, 6:1 Marcel Toczyłowski 18’
WARMIA Grajewo – PROMIEŃ Mońki 4:1
Bramki: 1:0 Patryk Bernecki 3’, 2:0 Patryk Bernecki 7’, 2:1 Gabriel Wiszowaty 11’, 3:1 Jakub Kaczyński 12’, 4:1 Olivier Bałdyga 15’
WARMIA Grajewo – KORONA Dobrzyniewo Duże 6:1