» » Czwarta runda Grajewskiej Ligi Badmintona – wyniki

Czwarta runda Grajewskiej Ligi Badmintona – wyniki

opublikowano Aktualności | 0

 

 

NR

GODZ.18.15

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

26-27

DUDZIŃDKI TOMASZ – WÓJTOWICZ TOMASZ

10-21

16-21

0-2

25-28

LASKOWSKI WIESŁAW – WIERZBICKI ROMUALD

21-16

18-21

13-15

1-2

24-29

MŚCIWUJEWSKA ANNA – LIPSKI DARIUSZ

5-21

12-21

0-2

23-30

HERMANOWSKA SYLWIA – KOWZON WOJCIECH

13-21

8-21

0-2

22-31

MYŚLIŃSKI ANDRZEJ – SARNECKI DAWID

21-6

21-10

2-0

40-32

JAWORSKA KAROLINA – SARNECKA EWELINA

4-21

16-21

0-2

NR

GODZ. 19.00

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

25-26

LASKOWSKI WIESŁAW – DUDZIŃSKI TOMASZ

21-13

21-16

2-0

24-27

MŚCIWUJEWSKA ANNA – WÓJTOWICZ TOMASZ

21-18

10-21

15-12

2-1

23-28

HERMANOWSKA SYLWIA – WIERZBICKI ROMUALD

21-8

25-23

2-0

22-29

MYŚLIŃSKI ANDRZEJ – LIPSKI DARIUSZ

16-21

21-19

15-13

2-1

40-30

JAWORSKA KAROLINA – KOWZON WOJCIECH

12-21

9-21

0-2

39-31

FORMEJSTER MILENA – SARNECKI DAWID

21-14

21-16

2-0

NR

GODZ. 19.30

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

38-32

WYSOCKI GRZEGORZ – SARNECKA EWELINA

21-15

21-19

2-0

37-33

SARNECKI MARCIN – KISZŁO KRZYSZTOF

36-34

KRUKOWSKI PRZEMEK – TUROWSKI JAROSŁAW

18-21

21-11

15-8

2-1

26-35

DUDZIÑSKI TOMASZ – JASTRZĘBSKI PAWEŁ

21-14

21-11

2-0

60-56

POŚLEDNIK JAN – ŁUKOWSKA OLGA

21-13

21-16

2-0

59-55

OBRYCKI MARIUSZ – PYTEL ANDRZEJ

16-21

22-24

0-2

NR

GODZ. 20.15

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

39-33

FORMEJSTER MILENA – KISZŁO KRZYSZTOF

21-12

21-13

2-0

38-34

WYSOCKI GRZEGORZ – TUROWSKI JAROSŁAW

18-21

21-15

5-15

1-2

37-35

SARNECKI MARCIN – JASTRZĘBSKI PAWEŁ

33-36

KISZŁO KRZYSZTOF – KRUKOWSKI PRZEMEK

18-21

13-21

0-2

58-56

WOJCIECHOWSKI PIOTR – ŁUKOWSKA OLGA

21-9

21-9

2-0

43-57

TUZINOWSKA MARZENA – MATYSIAK MAGDA

21-19

21-18

2-0

NR

GODZ. 20.45

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

43-44

TUZINOWSKA MARZENA – FADROWSKA KATARZYNA

21-17

13-21

3-15

1-2

57-55

MATYSIAK MAGDA – PYTEL ANDRZEJ

15-21

21-19

15-13

2-1

58-59

WOJCIECHOWSKI PIOTR – OBRYCKI MARIUSZ

21-18

21-10

2-0

59-53

OBRYCKI MARIUSZ – GOLUBIEWSKA WIKTORIA

60-52

POŚLEDNIK JAN – CZAPLICKI CZAREK

22-20

21-12

2-0

44-57

FADROWSKA KATARZYNA – MATYSIAK MAGDA

21-18

11-21

8-15

1-2

NR

GODZ. 21.15

SET1

SET2

SET3

WYNIK

45-50

KASIAK BEATA – ZIELIŃSKI ADAM

8-21

10-21

0-2

46-49

ROŻENEK RENATA – WÓJTOWICZ GRAŻYNA

21-16

21-12

2-0

47-48

KOZIKOWSKA JOANNA – KOZIKOWSKI ZDZISŁAW

16-21

18-21

0-2

44-53

FADROWSKA KATARZYNA – GOLUBIEWSKA WIKTORIA

45-52

KASIAK BEATA – CZAPLICKI CZAREK

22-20

21-12

2-0

46-58

ROŻENEK RANATA – WOJCIECHOWSKI PIOTR

13-21

12-21

0-2

NR

GODZ. 21.45

SET1

SET2

SET3

WYNIK

47-50

KOZIKOWSKA JOANNA – ZIELIŃSKI ADAM

17-21

12-21

0-2

48-49

KOZIKOWSKI ZDZISŁAW – WÓJTOWICZ GRAŻYNA

21-13

21-12

2-0

 
Tabela grupa II
Tabela grupa III