» » Dni Grajewa 2015 na sportowo

Dni Grajewa 2015 na sportowo

opublikowano Aktualności | 0

Dni Grajewa 2015

Drugi dzień “Dni Grajewa 2015” to sportowa rywalizacja w kilku odsłonach.

O godz. 9:00 rozpocznie się XI Turniej w Plażowej Piłce Siatkowej kobiet i mężczyzn. Turniej zostanie przeprowadzony na boiskach piaskowych piłki siatkowej plażowej przy klubie Hades. Zgłoszenia przyjmowane będą w miejscu zawodów od 8.00 do 8.30 oraz telefonicznie pod numerem 86 261 11 34. Turniej zostanie przeprowadzony systemem brazylijskim. Pierwsze trzy drużyny w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymają nagrody rzeczowe.

O godz. 14:00 rozpoczną się III MIstrzostwa Grajewa w Crossfit Mężczyzn. Zapisy będą przyjmowane do godz. 13:30. Zawodnicy zmierzą się w następujących konkurencjach: podciąganie na drążku, pompki, skoki na skrzynię, rwanie sztangi, bieg, bieg z manekinem, unoszenie kettla, oraz burpees. Pierwsze trzy osoby, które ukończą wszystkie konkurencje poprawnie technicznie i w jak najkrótszym czasie otrzymają pamiątkowe puchary.

O godz. 15:00 rozpocznie się turniej “Wymiatacze”, w którym drużyny będą rywalizować na ekstremalnym i pełnym niespodzianek torze przeszkód. Więcej informacji na temat poszczególnych konkurencji pod adresem: http://mosir.grajewo.com/wydarzenie/turniej-wymiatacze/