» » Dni Grajewa 2016 – V Bieg Rodzinny

Dni Grajewa 2016 – V Bieg Rodzinny

opublikowano Aktualności | 0

W sobotę 2 lipca w ramach Dni Grajewa na boisku przy klubie Hades, ul. Wojska Polskiego odbędzie się V Bieg Rodzinny, który będzie świetną okazją do wspólnego rodzinnego biegania i sportowego rozpoczęcia rodzinnych wakacji. Jego organizatorami są Klub Sportowy Maratonka i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy Grajewskiego centrum Kultury.
W biegu udział może wziąć rodzina, która na starcie pojawi się w minimum trzyosobowym składzie np. mama, tata i dziecko. Ale może to być również babcia czy dziadek z wnukami lub inny rodzinny skład. Przed startem nikt nie będzie sprawdzał wieku czy sportowych umiejętności. Nikt też nie będzie mierzył czasu czy na mecie wypatrywał najszybszego biegacza. Liczy się udział i wspólne rodzinne bieganie. To dobry czas na sportowe rozpoczęcie rodzinnych wakacji i wspólnego aktywnego spędzenia czasu.
Dla uczestników przygotowano trasę wokół boiska Hades, a jedno kółko liczy sobie ok. 330 m. Nie ma określonego dystansu. Każda rodzina sama zdecyduje czy pokona jedno czy kilka okrążeń.
Bieg rozpocznie się o godz. 10.00, a organizatorzy będą czekać na chętnych od godz. 9.30 na ławeczkach przy boisku Klubu Hades.
WJ
Zobacz także: Dni Grajewa 2015 – IV Bieg Rodzinny