» » Druga runda Grajewskiej Ligi Badmintona – 30.IX

Druga runda Grajewskiej Ligi Badmintona – 30.IX

opublikowano Aktualności | 0

NR

GODZ.18.15

43-60

TUZINOWSKA MARZENA – JASTRZĘBSKI BARTOSZ

61-59

POŚLEDNIK JAN – OBRYCKI MARIUSZ

62-58

CZAPLICKI CZAREK – WOJCIECHOWSKI PIOTR

44-57

FADROWSKA KATARZYNA – ZIMOCH PATRYK

45-56

KASIAK BEATA – ŁUKOWSKA OLGA

46-57

ROŻENEK RENATA – ZIMOCH PATRYK

NR

GODZ. 19.00

43-59

TUZINOWSKA MARZENA – OBRYCKI MARIUSZ

60-58

JASTRZĘBSKI BARTEK – WOJCIECHOWSKI PIOTR

61-57

POŚLEDNIK JAN – ZIMOCH PATRYK

62-56

CZAPLICKI PATRYK – ŁUKOWSKA OLGA

44-55

FADROWSKA KATARZYNA – PYTEL ANDRZEJ

45-54

KASIAK BEATA – CZMOCH WIKTORIA

55-48

CZAPLICKI CZAREK – KOZIKOWSKI ZDZISŁAW

NR

GODZ. 19.30

46-53

ROÆENEK RENATA – GOLUBIEWSKA WIKTORIA

47-52

KOZIKOWSKA JOANNA – BARANKIEWICZ JAROSŁAW

48-51

KOZIKOWSKI ZDZISŁAW – BARANKIEWICZ MAŁGORZATA

49-50

ZIELIŃSKA ANNA – ZIELIŃSKI ADAM

47-54

KOZIKOWSKA JOANNA – CZMOCH WIKTORIA

48-53

KOZIKOWSKI ZDZISŁAW – GOLUBIEWSKA WIKTORIA

NR

GODZ. 20.15

49-52

ZIELIŃSKA ANNA – BARANKIEWICZ JAROSŁAW

50-51

ZIELIÑSKI ADAM – BARANKIEWICZ MAŁGORZATA

1-18

ORZECHOWSKI ZBIGNIEW – MOCZANOWSKI KRZYSZTOF

2-19

CISŁO SŁAWOMIR – WIERZBICKI PIOTR

4-17

SULICH ROBERT – RANDZIO KAMIL

5-16

CHOYNOWSKI ŁUKASZ – SZEMATOWICZ MARCIN

NR

GODZ. 20.45

3-18

TYNECKI PIOTR – MOŁCZANOWSKIMKRZYSZTOF

1-19

ORZECHOWSKI ZBIGNIEW – WIERZBICKI PIOTR

2-17

CISŁO SŁAWOMIR – RANDZIO KAMIL

3-16

TYNECKI PIOTR – SZEMATOWICZ MARCIN

4-15

SULICH ROBERT – KLEKOTKO RAFAŁ

5-14

CHOYNOWSKI ŁUKASZ – POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW

NR

GODZ. 21.15

6-13

GOLUBIEWSKA DANUTA – KONIECKO KAROL

7-12

OSTASZEWSKI MACIEJ – TUZINOWSKI KAROL

8-11

OLSZEWSKI MACIEJ – PRZYBOROWSKI WOJCIECH

9-10

WIELGAT MARIUSZ – CUDNY ADAM

6-15

GOLUBIEWSKA DANUTA – KLEKOTKO RAFAŁ

7-14

OSTASZEWSKI MACIEJ – POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW

NR

GODZ. 21.45

8-13

OLSZEWSKI MACIEJ – KONIECKO KAROL

9-12

WIELGAT MARIUSZ – TUZINOWSKI KAROL

10-11

CUDNY ADAM – PRZYBOROWSKI WOJCIECH