» » Ferie Zimowe 2018 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji

Ferie Zimowe 2018 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji

opublikowano Aktualności | 0

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował na okres ferii zimowych specjalną ofertę sportowo-rekreacyjną dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do korzystania z naszych propozycji od 20 stycznia do 4 lutego. W tym okresie został przygotowany szereg turniejów na hali sportowo-widowiskowej MOSiR przy ul. Strażackiej 2 – piłka nożna, tenis stołowy, streetball oraz zajęcia Zapasy dla wszystkich. Ponadto hala MOSiR będzie udostępniona bezpłatnie młodzieży szkolnej w godz. 8.00-15:00 (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja). Na Pływalni Miejskiej również nie zabraknie atrakcji sportowych – Turniej Piłki Wodnej, gry i zabawy w wodzie z animatorem oraz wodny tor przeszkód (w dniach 02.02-04.02.2018).

W okresie ferii dzieci, młodzież oraz studenci mogą korzystać z Pływalni Miejskiej zgodnie z taryfą C obowiązującego cennika.

Ferie zimowe to okres wolny od nauki, stąd nasza propozycja dla wszystkich dzieci i młodzieży do aktywnego korzystania z oferty przygotowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Pełen harmonogram zajęć dostępny w zakładce Kalendarz.

Do zobaczenia na naszych obiektach!