» » Ferie zimowe w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji

Ferie zimowe w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji

opublikowano Aktualności | 0

 

ferie-zimowe-1tydzien

 

ferie-zimowe-2tydzien
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował na okres ferii zimowych specjalną ofertę sportowo-rekreacyjną dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do korzystania z naszych propzycji od 25 stycznia do 5 lutego. W tym okresie został przygotowany szereg turniejów na hali sportowo-widowiskowej MOSiR przy ul. Strażackiej 2 – piłka nożna, tenis stołowy, badminton, streetball. We wtorek 26 stycznia miłośnicy gier komputerowych będą mogli rywalizować w turnieju gier telewizyjnych, który odbędzie się w sali nr 100.
Codziennie na lodowisku Biały Orlik w godzinach 10.00-12.00 obowiązywać będzie bezpłatne wypożyczanie łyżew podczas gier i zabaw przygotowanych dla dzieci i młodzieży. W okresie ferii zimowych hala MOSiR będzie udostępniona bezpłatnie w godz. 8.00-15:00 (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja) a na Pływalni Miejskiej 2 lutego zostaną przeprowadzone pierwsze zawody pływckie dla dzieci i młodzieży.
Ponadto podczas trwania ferii Pływalnia Miejska przygotowała 50% rabat na bilety ulgowe kategorii B. Dzięki temu najmłodsi będą mogli korzystać z pływalni już od 3,5zł za godz.
Ferie zimowe to okres wolny od nauki, więc tym bardziej zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do aktywnego korzystania z oferty przygotowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Regulaminy:
Regulamin Turnieju Piłki Nożnej (szkoły podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne)
Regulamin Turnieju Tenisa Stołowego
Regulamin Turnieju Badmintona
Regulamin Turnieju Streetballa