» » Finał Wojewódzki Indywidualnych Mistrzostw Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych SZS i POZTS

Finał Wojewódzki Indywidualnych Mistrzostw Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych SZS i POZTS

opublikowano Aktualności | 0

KOMUNIKAT KOŃCOWY z FINAŁU INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO SZKÓŁ Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców za 2015/2016 r.

Treść komunikatu:

– metryczka zawodów

– klasyfikacja końcowa dziewcząt

– końcowa klasyfikacja drużynowa gimnazjów – dziewcząt

– klasyfikacja końcowa chłopców

– końcowa klasyfikacja drużynowa gimnazjów -chłopców

1.Metryczka zawodów :

22.03.2016 r. w grajewskiej hali sportowej MOSiR rozegrane zostały finały Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym. W finałach wystąpiło po 24 zawodników i zawodniczek z 30 szkół gimnazjalnych województwa podlaskiego. W półfinałach i finale wystartowało razem 208 dziewcząt i chłopców z 85 szkół gimnazjalnych. Obsługę sędziowską prowadzili sędziowie okręgowi POZTS w Białymstoku : Eugeniusz Skibniewski i Waldemar Borys z Augustowa. W imieniu Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego i Podlaskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Białymstoku serdeczne podziękowanie organizatorom półfinałów oraz turnieju finałowego w Grajewie – MOSiR w Grajewie złożył Prezes POZTS . Uroczystej dekoracji za m-sca I-VI zawodniczek i zawodników /miejsca 1-3 medale i 1-6 dyplomy i puchary za I-III klasyfikację drużynową szkół przygotowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji /dokonała wicedyrektor MOSiR Pani Katarzyna Rogowska , Prezes POZTS Eugeniusz Skibniewski oraz sędziowie.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT – SZKOŁY GIMNAZJALNE

M-sce Imię i nazwisko zawodniczki Nazwa szkoły Punkty
1 Gryko Kamila PG nr 16 w Białymstoku opiekun ; Marek Kowalczuk 15
2 Weronika Mielnicka GSM w Białymstoku opiekun-Modest Dziekoński 13
3 Gabriela Dyszkiewicz PG nr 17 w Białymstoku opiekun: Renata Wasilewska 12
4 Joanna Sokołowska Gimnazjum w Kolnie 11
5 Klaudia Zabielska Gimnazjum w Kolnie 10
6 Dominika Górecka PG w Piątnicy 9
7 Milena Terlecka G. w Starym Folwarku 8
8 Natalia Brezgieł G. w Starym Folwarku 7
9-12 Justyna Włóczko PG nr 2 w Grajewie 5
Agnieszka Żylińska G. w Goniądzu 5
Katarzyna Margol G. w Starym Folwarku 5
Julia Klim G. w Kużnicy 5
13-16 Martyna Rudnicka Gimnazjum w Kolnie 3
Paulina Chmielewska G. w Suchowoli 3
Ewa Lenkiewicz G w Dobrzyniewie Dużym 3
Weronika Muczyńska G.Glinnik 3
17-21 Weronika Mucha G.Glinnik 1
Paulina Mucha G.Glinnik 1
Wiktoria Łuba PG nr 9 w Łomży 1
Patrycja Turkowska PG nr 6 w Białymstoku 1
Anna Grabowiecka G. w Suchowoli 1

Klasyfikacja końcowa szkół gimnazjalnych – dziewcząt

MIEJSCE NAZWA GIMNAZJUM PUNKTY
1 Gimnazjum w Kolnie –opiekun Karol Choynowski 24
2 Gimnazjum w Starym Folwarku opiekun : Danuta Remiszko 20
3 PG nr 16 w Białymstoku opiekun-Marek Kowalczuk 15
4 GSM w Białymstoku 13
5 PG nr 17 w Białymstoku 12
6 Gimnazjum w Piątnicy 9
7-10 PG 2 w Grajewie 5
G w Kużnicy 5
PG w Glinniku 5
Gimnazjum w Goniądzu 5
11 Gimnazjum w Suchowoli 4
12 PG w Dobrzyniewie Dużym 3
13-16 PG nr 6 w Białymstoku 1
PG nr 9 w Łomży 1
G Białobrzegi ½ finał
G Nowy Dwór ½ finał

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW – SZKOŁY GIMNAZJALNE

Miejsce Imię i nazwisko zawodniczki Nazwa szkoły Punkty
1 Przemysław Walaszek PG nr 11 w Białymstoku opiekun – Piotr Anchim 15
2 Szymon Wyszyński KG w Białymstoku opiekun : Tomasz Klimczuk 13
3 Kamil Bagan G. Krasnopol opiekun : Robert Razin 12
4 Maciej Piszczatowski PG Szepietowo 11
5 Krystian Maciorowski PG 2 w Grajewie 10
6 Piotr Aksinowicz G. Słobódka 9
7 Mateusz Marczykowski PG 1 w Grajewie 8
8 Tomasz Chludziński PG 2 w Grajewie 7
9-12 Tomasz Kućmierowski G. Wysokie Mazowieckie 5
Szymon Koncewicz GSM w Białymstoku 5
Bartosz Krajewski G w Starym Folwarku 5
Damian Kobeszko G. Dobrzyniewo Duże 5
13-16 Kamil Kozłowski G. Słobódka 3
Mateusz Sokołowski G w Goniądzu 3
Dawid Ostaszewski PG nr 14 w Białymstoku 3
Dawid Szymborski PG w Klukowie 3
17-24 Sebastian Jankowski G w Goniądzu 1
Sebastian sadowski GSM w Białymstoku 1
Dawid Kozłowski PG 2 w Grajewie 1
Mateusz Zubrycki G. Dobrzyniewo Duże 1
Jakub Poświatowski G w Starym Folwarku 1
Patryk Dobrogowski G. Dobrzyniewo Duże 1
Przemysław Małyszko G w Suchowoli 1
Jakub Wojtecki G. Dobrzyniewo Duże 1

Klasyfikacja końcowa szkół gimnazjalnych – chłopców

MIEJSCE NAZWA GIMNAZJUM PUNKTY
1 PG nr 11 w Białymstoku opiekun – Elwira Zdunek 28
2 Gimnazjum w Białobrzegach opiekun – Waldemar Borys 15
3 Gimnazjum w Nowogrodzie opiekun – Maria Dąbrowska 13
4 PG w Szepietowie 12
5 PG nr 8 w Białymstoku 9
6 Gimnazjum w Słobódce 9
7 Gimnazjum w Krasnopolu 8
8-10 Gimnazjum w Kołakach Kościelnych 3
PG nr 1 w Białymstoku 3
Gimnazjum w Glinniku 3
11 Gimnazjum w Dobrzyniewie Dużym 2
12 Gimnazjum w Tykocinie 1
13 GSM w Białymstoku 1
1
1

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

z FINAŁU INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców za 2015/2016 r.

Treść komunikatu:

– metryczka zawodów

– końcowa klasyfikacja dziewcząt

– końcowa klasyfikacja drużynowa szkół ponadgimnazjalnych – dziewcząt

– końcowa klasyfikacja chłopców

– końcowa klasyfikacja drużynowa szkół ponadgimnazjalnych – chłopców

1.Metryczka zawodów :

22.03.2016 r. w grajewskiej hali sportowej MOSiR rozegrane zostały finały Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym szkół ponadgimnazjalnych. W finałach wystąpiło: 20 zawodniczek z 10 szkół i 24zawodników z 14 szkół oraz w półfinałach i finale wystartowało razem 109 dziewcząt i chłopców z 18 szkół ponadgimnazjalnych. Obsługę sędziowską prowadzili sędziowie okregowi POZTS w Białymstoku : Eugeniusz Skibniewski i Waldemar Borys .Uroczystej dekoracji zawodniczek i zawodników /miejsca 1-3 medale i 1-6 dyplomy , I-III puchary i I-VI dyplomy za klasyfikację drużynową dziewcząt i chłopców dokonała wicedyrektor MOSiR w Grajewie Pani Katarzyna Rogińska , sędziowie i Prezes POZTS w Białymstoku Eugeniusz Skibniewski .

2.INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Indywidualnych Mistrzostw Woj. podlaskiego w Tenisie Stołowym 2015/2016 :

Miejsce Imię i nazwisko zawodniczki Nazwa szkoły Punkty
1 Klaudia Nawrocka V LO w Białymstoku opiekun : Karolina Grzybko 15
2 Ewelina Sakowicz II LO w Łomży opiekun : Sławomir Kalski 13
3 Karolina Budenas ZSR CKP w Białymstoku opiekun ; Piotr Anchim 12
4 Izabela Zimnoch VIII LO w Białymstoku 11
5 Aleksandra Ciołko II LO Białystok 10
6 Ewelina Kiszło ZS w Suchowoli 9
7 Jolanta Tomaszewska ZS w Suchowoli 8
8 Kamila Nowosadko I LO w Suwałkach 7
9-12 Patrycja Komendant ZS w Suchowoli 5
Oliwia Hołubowicz I LO w Suwałkach 5
Paulina Skrzypkowska ZS nr 3 w Bielsku Podlaskim 5
Sylwia Halicka ZS w Suchowoli 5
13-16 Luiza Wasilewska ZSOiZ w Mońkach 3
Monika Zawadzka II LO w Łomży 3
Urszula Wądołowska II LO w Łomży 3
Martyna Olender ZSOiZ w Mońkach 3
17-20 Magda Sokołowska ZSMiO nr 5 w Łomży 1
Dominika Łabanowska II LO w Białymstoku 1
Elżbieta Szczęsna ZSMiO nr 5 w Łomży 1
Agnieszka Jeneralczyk VIII LO w Białymstoku 1
Opracował : Eugeniusz Skibniewski
3.Klasyfikacja DRUŻYNOWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH dziewcząt Indywidualnych Mistrzostw Woj. podlaskiego w Tenisie Stołowym 2015/2016 :
MIEJSCE NAZWA SZKOŁY PUNKTY
1 Zespół Szkól w Suchowoli opiekun : Jolanta Bernatowicz 27
2 II liceum Ogólnokształcące w Łomży opiekun : Sławomir Kalski 19
3 V Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku opiekun : Karolina Grzybko 15
4-6 Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku 12
VIII LO w Białymstoku 12
I LO w Suwałkach 12
7 II LO w Białymstoku 11
8 ZSOiZ w Mońkach 6
9 ZS nr 3 w Bielsku Podlaskim 5
10 Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży 2
11 V LO w Białymstoku ½ finał

3.Indywidualna KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW – SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Indywidualnych Mistrzostw Woj. podlaskiego w Tenisie Stołowym 2015/2016:

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Nazwa szkoły Punkty
1 Karol Gryko VIII LO Białystok 15
2 Łukasz Lipiński ZSR CKP w Białymstoku opiekun ; Piotr Anchim 13
3 Krzysztof Kurlenda III LO w Białymstoku opiekun : Piotr Anchim 12
4 Paweł Piszczatowski ZSR CKP w Białymstoku 11
5 Kamil Smoluk VIII LO w Białymstoku 10
6 Jakub Chojnacki ZSR CKP w Białymstoku 9
7 Patryk Urban II LO w Augustowie 8
8 Szymon Siłkowski II LO w Augustowie 7
9-12 Piotr Poświatowski I LO w Suwałkach 5
Dawid Kulesza ZSA w Zambrowie 5
Kamil Baranowski ZSMiO nr 5 w Łomży 5
Igor Aleksiejuk ZS nr 1 w Bielsku Podlaskim 5
13-16 Patryk Kamiński ZS w Szczuczynie 3
Daniel Strus ZS nr 3 w Bielsku Podlaskim 3
Damian Bańkowski ZS nr 1 w Bielsku Podlaskim 3
Karol Cwalina II LO w Łomży 3
17-24 Mateusz Hryniewicki ZS nr 1 w Bielsku Podlaskim 1
Michał Dobrydnio II LO w Augustowie 1
Kacper Jaroma ZS CKR w Janowie 1
Sebastian Suchnicki ZSMiO nr 5 w Łomży 1
Adrian Żendzian ZSOiZ w Mońkach 1
Karol Jankowski ZS w Szczuczynie 1
Adrian Zaborowski I LO w Suwałkach 1
Opracował : Eugeniusz Skibniewski

Komisja sędziowska : E. Skibniewski , Waldemar Borys

4.Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych – CHŁOPCÓW Indywidualnych Mistrzostw Woj. Podlaskiego w Tenisie Stołowym 2014/2015:

MIEJSCE NAZWA SZKOŁY PUNKTY
1 Zespół Szkól Rolniczych CKP w Białymstoku op.: Piotr Anchim 33
2 VIII Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku op.: 25
3 II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie op.: Waldemar Borys 16
4 III LO w Białymstoku 12
5 ZS nr 1 w Bielsku Podlaskim 9
6-7 I LO w Suwałkach 6
ZSMiO nr 5 w Łomży 6
8 ZSA w Zambrowie 5
9 ZS w Szczuczynie 4
10-12 II LO w Łomży 3
Zespół Szkół Nr 3 w Bielsku Podlaskim 3
II Liceum Ogólnokształcące z BJN w Bielsku Podlaskim 3
13 ZSOiZ w Mońkach 1
14 II LO w Białymstoku ½ finału
15 ZS CKR Janów ½ finału
16

Opracował : Eugeniusz Skibniewski Komisja sędziowska: E. Skibniewski , W .Borys