» » Finał Wojewódzki Indywidualnych Mistrzostw Szkół Podstawowych SZS i POZTS

Finał Wojewódzki Indywidualnych Mistrzostw Szkół Podstawowych SZS i POZTS

opublikowano Aktualności | 0

KOMUNIKAT KOŃCOWY z FINAŁU INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców za 2015/2016 r.

Treść komunikatu:

– metryczka zawodów

– klasyfikacja końcowa dziewcząt szkół podstawowych

– końcowa klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych – dziewcząt

– klasyfikacja końcowa chłopców szkół podstawowych

– końcowa klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych -chłopców

1.Metryczka zawodów :

21.03.2016 r. w grajewskiej hali sportowej MOSiR rozegrane zostały finały Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym. W finałach wystąpiło po 24 zawodników i zawodniczek z 30 szkół podstawowych województwa podlaskiego. W półfinałach i finale wystartowało razem 266 dziewcząt i chłopców z 96 szkół podstawowych. Obsługę sędziowską prowadzili sędziowie okręgowi POZTS w Białymstoku Panowie : Waldemar Borys i Zdzisław Omeljaniuk z Augustowa. W imieniu Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego i Podlaskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Białymstoku serdeczne podziękowanie organizatorom półfinałów oraz turnieju finałowego w Grajewie – MOSiR w Grajewie złożył Prezes POZTS . Uroczystej dekoracji I-VI zawodniczek i zawodników /miejsca 1-3 medale i 1-6 dyplomy i puchary za I-III i I-VI dyplomy za klasyfikację drużynową szkół , przygotowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji /dokonała wicedyrektor MOSiR Pani Katarzyna Rogińska , Prezes POZTS Eugeniusz Skibniewski oraz sędziowie . Najmłodsi zawodnicy finałów A. Adamczewska – SP Stary Folwark i Dawid Chludziński SP 2 Grajewo otrzymali puchary od komisji sędziowskiej.

2.INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Indywidualnych Mistrzostw Woj. podlaskiego w Tenisie Stołowym 2015/2016 :

Miejsce Imię i nazwisko zawodniczki Nazwa szkoły Punkty
1 Aleksandra Jarkowska Szkoła Podstawowa nr 49 w Białymstoku opiekun: Marcin Jarkowski 15
2 Zofia Iwaniuk Szkoła Podstawowa nr 20 w Białymstoku opiekun; Alicja Wysocka Wołosewicz 13
3 Citko Magdalena ZS-P w Nowym Aleksandrowie opiekun : Joanna Zdanowicz 12
4 Emilia Nagel Szkoła Podstawowa w Szczuczynie 11
5 Wiktoria Szemborowska Szkoła Podstawowa w Szczuczynie 10
6 Alicja Jarkowska Szkoła Podstawowa nr 49 w Białymstoku 9
7 Gabriela Konopka Szkoła .Podstawowa w Dobrzyniewie Dużym 8
8 Martyna Bobier Szkoła Podstawowa w Kolnicy 7
9-12 Zuzanna Kosicka Szkoła Podstawowa w Słobódce 5
Wiktoria Bagińska Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie 5
Martyna Ładna Szkoła .Podstawowa w Goniądzu 5
Olga Alferowi cz Szkoła Podstawowa w Kużnicy 5
13-16 Aleksandra Adamczewska Szkoła Podstawowa w Starym Folwarku 3
Elżbieta Pieszko Szkoła Podstawowa w Janowie 3
Wiktoria Chmielewska Szkoła Podstawowa w Rutkach 3
Julita Dziądziak Szkoła Podstawowa w Rutkach 3
17-24 Karolina Borawska Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie 1
Anita Marczewska Szkoła Podstawowa w Obrubnikach 1
Dominika Rzemieniecka Szkoła Podstawowa Netta 1
Roksana Plona Szkoła Podstawowa w Kisielnicy 1
Amelia Łada Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie 1
Natalia Modzelewska Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie 1
Karolina Przybylska Szkoła Podstawowa w Dobrzyniewie Dużym 1
Natalia Słuchocka Szkoła Podstawowa w Starym Folwarku 1
Klasyfikacja DRUŻYNOWA SZKÓŁ POSTAWOWYCH DZIEWCZĄT

Indywidualnych Mistrzostw Woj. podlaskiego w Tenisie Stołowym 2014/2015:

MIEJSCE NAZWA SZKOŁY PUNKTY
1 Szkoła Podstawowa nr 49 w Białymstoku opiekun : Marcin Jarkowski 24
2 Szkoła Podstawowa w Szczuczynie opiekun : Krzysztof Jaworowski 21
3 Szkoła Podstawowa nr 20 w Białymstoku opiekun : Alicja Wysocka-Wołosewicz 13
4 Szkoła Podstawowa Nowe Aleksandrowo 12
5 Szkoła Podstawowa w Dobrzyniewie Dużym 10
6 Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie 8
7 Szkoła Podstawowa w Kolnicy 7
8 Szkoła Podstawowa w Rutkach 6
9-11 Szkoła Podstawowa w Goniądzu 5
Szkoła Podstawowa w Słobódce 5
Szkoła Podstawowa w Kużnicy 5
12 Szkoła Podstawowa w Starym Folwarku 4
13-16 Szkoła Podstawowa w Janowie 3
Szkoła Podstawowa w Obrubnikach 1
Szkoła Podstawowa w Kisielnicy 1
Szkoła Podstawowa w Kalinówce Kościelnej ½ finału

Opracował : Eugeniusz Skibniewski

2.Indywidualna KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW – SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Indywidualnych Mistrzostw Woj. podlaskiego w Tenisie Stołowym 2015/2016:

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Nazwa szkoły Punkty
1 Piotr Michalski Szkoła Podstawowa nr 1 Wysokie Mazowieckie opiekun : Andrzej Kamionowski 15
2 Koncewicz Kacper Szkoła Podstawowa SM w Białymstoku opiekun : Modest Dziekoński 13
3 Jacek Borawski Szkoła Podstawowa nr 49 w Białymstoku opiekun : Maciej Garley 12
4 Maciej Bronakowski Szkoła Podstawowa w Netcie 11
5 Kamil Wiszniewski Szkoła Podstawowa w Janówce 10
6 Karol Hakało Szkoła Podstawowa w Wólce 9
7 Michał Łukazewicz Szkoła Podstawowa w Wasilkowie 8
8 Aleksander Żukowski Szkoła Podstawowa w Starym Folwarku 7
9-12 Dawid Chludziński Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie 5
Cyprian Małyszko Szkoła Podstawowa w 49 w Białymstoku 5
Szymon Dąbrowski Szkoła Podstawowa w Dobrzyniewie Dużym 5
Damian Bawerna Szkoła Podstawowa w Dobrzyniewie Dużym 5
13-16 Tymoteusz Terlecki Szkoła Podstawowa w Starym Folwarku 3
Hubert Piątek Szkoła Podstawowa w 49 w Białymstoku 3
Kacper Tarnacki Szkoła Podstawowa w Piątnicy 3
Hubert Rutkowski Szkoła Podstawowa nr Tykocinie 3
17-24 Kacper Cudnowski Szkoła Podstawowa w Netcie 1
Jakub Baszeń Szkoła Podstawowa SSP 3 BTO w Białymstoku 1
Robert Kropiewnicki Szkoła Podstawowa w Tykocinie 1
Bartosz Witkowski Szkoła Podstawowa SM w Białymstoku 1
Kamil Szczuka Szkoła Podstawowa w 31 w Białymstoku 1
Rafał Konikowski Szkoła Podstawowa w Kisielnicy 1
Michał Szumowski Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Kościelnej 1
Jan Michał Mazur Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Kościelnej 1

Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych – CHŁOPCÓW Indywidualnych Mistrzostw Woj. Podlaskiego w Tenisie Stołowym 2015/2016 :

MIEJSCE NAZWA SZKOŁY PUNKTY
1 Szkoła Podstawowa nr 49 w Białymstoku opiekun : Maciej Garley 20
2 Szkoła Podstawowa nr 1 Wysokie Mazowieckie opiekun : Andrzej Kamionowski 15
3 Szkoła Podstawowa SM w Białymstoku opiekun : Modest Dziekoński 14
4 Szkoła Podstawowa Netta gm. Augustów 12
5 Szkoła Podstawowa nr Dobrzyniewie Dużym 11
6 Szkoła Podstawowa w Janówce gm. Augustów 10
7 Szkoła Podstawowa w Starym Folwarku 10
8 Szkoła Podstawowa w Wólce gm. Suchowola 9
9 Szkoła Podstawowa w Wasilkowie 8
10 Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie 5
11 Szkoła Podstawowa w Tykocinie 4
12 Szkoła Podstawowa w Piątnicy 3
13 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Kościelnej 2
14-16 Szkoła Podstawowa nr 31 w Białymstoku 1
Szkoła Podstawowa w Kisielnicy 1
Szkoła Podstawowa w Białaszewie ½ finał

Opracował : Eugeniusz Skibniewski Sędziowie : Eugeniusz Skibniewski, Waldemar Borys