» » Futsalowy weekend w hali MOSiR

Futsalowy weekend w hali MOSiR

opublikowano Aktualności | 0

 

W najbliższy weekend w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbędą się dwie imprezy futsalowe czyli w halowej piłce nożnej.
W sobotę 9 stycznia po raz dziesiąty odbędą się Mistrzostwa pracowników oświaty województwa podlaskiego w futsalu, a drużyny rywalizować będą o puchary Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie. Kibicom zaprezentują się drużyny m. in. z Białegostoku, Zabłudowa, Niećkowa i gospodarzy. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem burmistrza miasta.
Początek pierwszych gier o godz. 10.00.
Natomiast w niedzielę 10 stycznia po raz kolejny cztery amatorskie drużyny: Oświata, Solidarność, Miasto Grajewo i Gmina Grajewo zagrają w ramach XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas imprezy wolontariusze Orkiestry Jurka Owsiaka zbierać będą do puszek pieniądze na leczenie dzieci i osób starszych wśród uczestników turnieju i kibiców.
Turniej rozpocznie się o godz. 11.00.
Warto więc wybrać się w weekend do hali MOSiR, ul. Strażacka 2 by obejrzeć te dwie ciekawe imprezy futsalowe, a do tego wesprzeć w niedzielę Finał WOŚP.
Wstęp na obie imprezy wolny.
WJ