» » II Grand Prix skrzatów , żaków i kadetów

II Grand Prix skrzatów , żaków i kadetów

opublikowano Aktualności | 0

25.11.2018 r.  w Suchowoli  rozegrany został II wojewódzki Grand Prix w tenisie stołowym w trzech kategoriach wiekowych . W turnieju tym startowali zawodnicy sekcji tenisa stołowego grajewskiego  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji .W turnieju kadetów , jeszcze bez podium , ale ze zwycięstwami meczowymi z czołowymi zawodnikami z Białegostoku  startowali : Patryk Dondera  – trzy zwycięstwa oraz po dwa zwycięstwa zanotowali : Szymon Staniszewski , Maciej Puhacewicz i Sebastian Janiszewski .W kategorii żaczek miejsce piąte wywalczyła Izabela Popowska a startujący najmłodszy zawodnik grajewskiej ekipy Ożlański Wiktor w kategorii skrzatów zajął miejsce VII a był to jego pierwszy start w turnieju tenisa stołowego i pierwszy zwycięski pojedynek meczowy na szczeblu wojewódzkim .