» » Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym

opublikowano Aktualności | 0

Miesiąc marzec to okres wielu imprez tenisa stołowego rangi wojewódzkiej organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie. W tym okresie w półfinałach i finałach startowało ponad 300 zawodniczek i zawodników reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne i rywalizowało o tytuły indywidualnych mistrzów województwa podlaskiego w tenisie stołowym igrzysk, gimnazjady i licealiady. W ceremonii otwarcia mistrzostw uczestniczyli: Poseł na Sejm RP i Przewodniczący Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Białymstoku Kazimierz Gwiazdowski, Dyrektor MOSiR w Grajewie Marek Duchnowski. Głównymi organizatorami byli: MOSiR w Grajewie i POZTS w Białymstoku.

WYNIKI INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA

w tenisie stołowym Grajewo 21.03.2017r.

SZKOŁY PODSTAWOWE – dziewczęta

 

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

punkty

1

Iwaniuk Zofia SP nr 20 Białystok

15

2

Jarkowska Alicja SP nr 49 Białystok

13

3

Krawczyńska Monika SP Klukowo

12

4

Pieszko Natalia SP Janów

11

5

Słuchocka Natalia SP Stary Folwark

10

6

Soczko Wiktoria SP nr 28 Białystok

9

7

Połomska Zuzanna SP nr 1 Kolno

8

8

Rzemieniecka Dominika SP Dobrzyniewo Duże

7

9-12

Szubzda Anna SP Janów

5

  Rogalska Marlena SP Nieciki

5

  Gąsiewska Martyna SP nr 1 Kolno

5

  Staniszewska Weronika SP Krasnopol

5

13-16

Kostecka Justyna SP 26 Białystok

3

  Rybnik Wiktoria SP Dobrzyniewo Duże

3

  Protaziuk Natalia SP Klukowo

3

  Górska Eliza SP Nieciki

3

17-24

Adamczewska Aleksandra SP Stary Folwark

1

  Bagińska Kinga SP Dobrzyniewo Duże

1

  Malinowska Julia SP 28 Białystok

1

  Mrozińska Agnieszka SP Perlejewo

1

  Żurkowska Karolina SP Janów

1

  Rogińska Klaudia SP Nieciki

1

  Głowacka Julia SP Dobrzyniewo Duże

1

  Misarko Joanna SP Kalinówka Kościelna

1

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA szkół podstawowych – dziewczęta

 

m-ce

SZKOŁA

punkty

1

Szkoła Podstawowa w Janowie

17

2

Szkoła Podstawowa nr 20 w Białymstoku

15

3

Szkoła Podstawowa w Klukowie

15

4

Szkoła Podstawowa nr 49 w Białymstoku

13

5

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolnie

13

6

Szkoła Podstawowa w Dobrzyniewie Dużym

12

7

Szkoła Podstawowa w Starym Folwarku

11

8

Szkoła Podstawowa nr 28 w Białymstoku

10

9

Szkoła Podstawowa w Niecikach

9

10

Szkoła Podstawowa w Krasnopolu

5

11

Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku

3

12-13

Szkoła Podstawowa w Kalinówce Kościelnej

1

  Szkoła Podstawowa w Perlejewie

1

SZKOŁY PODSTAWOWE – Chłopcy

 

1

Łukaszewicz Michał SP Wasilków

15

2

Wawrzeniuk Grzegorz SP nr 28 Białystok

13

3

Szumowski Michał SP Dąbrówka Kościelna

12

4

Żukowski Aleksander SP Stary Folwark

11

5

Gryk Konrad SP nr 28 Białystok

10

6

Dąbrowski Szymon SP Dobrzyniewo Duże

9

7

Grynkiewicz Kamil SP Czarna Białostocka

8

8

Żukowski Mateusz SP Stary Folwark

7

9-12

Misijuk Jakub SP Wasilków

5

  Nowakowski Dawid SP nr 4 Grajewo

5

  Baszeń Jakub SP Dobrzyniewo Duże

5

  Szczuka Kamil SP nr 31 Białystok

5

13-16

Kulesza Kamil SP nr 26 Białystok

3

  Piluk Dominik SP Czerwonka

3

  Busma Przemysław SP Klukowo

3

  Tkaczuk Maciej SP Sidra

3

17-24

Gierejko Jakub SP Czarna Białostocka

1

  Rakieć Mateusz SP Sidra

1

  Kopystecki Adam SP nr 26 Białystok

1

  Kuźmicki Krzysztof SP nr 49 Białystok

1

  Piszczatowski Łukasz SP Dąbrówka Kościelna

1

  Szleszyński Kacper SP nr 1 Grajewo

1

  Smyk Jakub SP Czerwonka

1

  Piaszczyński Patryk SP nr 4 Grajewo

1

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA szkół podstawowych – chłopcy

 

m-ce

SZKOŁA

punkty

1

Szkoła Podstawowa nr 28 w Białymstoku

23

2

Szkoła Podstawowa w Wasilkowie

20

3

Szkoła Podstawowa w Starym Folwarku

18

4

Szkoła Podstawowa w Dobrzyniewie Dużym

14

5

Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Kościelnej

13

6

Szkoła Podstawowa w Czarnej Białostockiej

9

7

Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie

8

8

Szkoła Podstawowa nr 31 w Białymstoku

7

9-11

Szkoła Podstawowa w Sidrze

4

  Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku

4

  Szkoła Podstawowa w Czerwonce

4

12

Szkoła Podstawowa w Klukowie

3

13-14

Szkoła Podstawowa nr 49 w Białymstoku

1

  Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie

1

 

Sędziowali: Skibniewski Eugeniusz , Borys Waldemar
   

WYNIKI INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA

w tenisie stołowym

Grajewo 22.03.2017r.

SZKOŁY GIMNAZJALNE: dziewczęta

 

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

punkty

1

Jarkowska Aleksandra PG nr 20 w Białymstoku

15

2

Gryko Kamila PG nr 20 w Białymstoku

13

3

Brezgieł Natalia PG Stary Folwark

12

4

Włóczko Justyna PG 2 Grajewo

11

5

Konopka Gabriela PG w Dobrzyniewie Dużym

10

6

Citko Magdalena PG w Dobrzyniewie Dużym

9

7

Terlecka Milena PG Stary Folwark

8

8

Filipowicz Julia PG 1 Białystok

7

9-12

Hołubowicz Dominika PG Stary Folwark

5

  Janczak Aleksandra PG Białobrzegi

5

  Lenkiewicz Ewa PG w Dobrzyniewie Dużym

5

  Andrzejczyk Aleksandra PG 9 Łomża

5

13-16

Łuba Wiktoria PG 9 Łomża

3

  Wysocka Dominika PG Piątnica

3

  Kozicka Gabriela PG Piątnica

3

  Rutkowska Julia PG w Dobrzyniewie Dużym

3

17-21

Bilkiewicz Weronika PG 8 Białystok

1

  Nartowicz Emilia PG Tykocin

1

  Butkiewicz Magdalena PG 14 Białystok

1

  Zielińska Zuzanna PG Tykocin

1

  Kamińska Katarzyna PG 3 Białystok

1

       

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA – gimnazja dziewczęta

 

m-ce

SZKOŁA

punkty

1

Publiczne Gimnazjum nr 20 w Białymstoku

28

2

Publiczne Gimnazjum w Dobrzyniewie Dużym

27

3

Publiczne Gimnazjum w Starym Folwarku

25

4

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie

11

5

Publiczne Gimnazjum nr 9 w Łomży

8

6

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Białymstoku

7

7

Publiczne Gimnazjum w Piątnicy

6

8

Publiczne Gimnazjum w Białobrzegach

5

9

Publiczne Gimnazjum w Tykocinie

2

10-11

Publiczne Gimnazjum nr 8 w Białymstoku

1

  Publiczne Gimnazjum nr 14 w Białymstoku

1

II . KLASYFIKACJA KOŃCOWA gimnazja : chłopcy

 

1

Michalski Piotr PG Wysokie Mazowieckie

15

2

Maciorowski Krystian PG 2 Grajewo

13

3

Koncewicz Szymon Gimnazjum SM Białystok

12

4

Marczykowski Mateusz PG 1 Grajewo

11

5

Aksinowicz Piotr PG Słobódka

10

6

Wasik Maciej PG Nowogród

9

7

Koncewicz Kacper Gimnazjum SM Białystok

8

8

Wasilewski Bartosz PG Słobódka

7

9-12

Perkowski Filip Kat.Gim. Białystok

5

  Bronakowski Maciej PG Białobrzegi

5

  Kozłowski Kamil PG Słobódka

5

  Kobeszko Damian PG w Dobrzyniewie Dużym

5

13-16

Poświatowski Jakub PG Stary Folwark

3

  Krasiński Adrian PG 3 Grajewo

3

  Manoś Rafał PG Suraż

3

  Zubrycki Xavier PG nr 29 w Białymstoku

3

17-24

Miłowicki Kacper PG Suraż

1

  Puhacewicz Daniel PG 3 Grajewo

1

  Rogalewski Krystian PG Tykocin

1

  Gałęzki Norbert PG Sidra

1

  Wejda Kamil PG Tykocin

1

  Borawski Jacek PG nr 20 w Białymstoku

1

  Muczyński Arkadiusz PG Rajgród

1

  Sokólski Krzysztof PG w Dobrzyniewie Dużym

1

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA – gimnazja chłopcy

 

m-ce

SZKOŁA

punkty

1

Publiczne Gimnazjum w Słobódce

22

2

Gimnazjum SM Białystok

20

3

Publiczne Gimnazjum Wysokie Mazowieckie

15

4

Publiczne Gimnazjum nr 2 Grajewo

13

5

Publiczne Gimnazjum nr 1 Grajewo

11

6

Publiczne Gimnazjum Nowogród

9

7

Publiczne Gimnazjum w Dobrzyniewie Dużym

6

8

Publiczne Gimnazjum w Białobrzegach

5

9-10

Katolickie Gimnazjum Białystok

5

  Publiczne Gimnazjum nr 3 Grajewo

4

  Publiczne Gimnazjum Suraż

4

11-12

Publiczne Gimnazjum w Starym Folwarku

3

  Publiczne Gimnazjum nr 29 w Białymstoku

3

13

Publiczne Gimnazjum w Tykocinie

2

14

Publiczne Gimnazjum nr 20 w Białymstoku

1

  Publiczne Gimnazjum Sidra

1

  Publiczne Gimnazjum Rajgród

1

 

Sędziowali: Skibniewski Eugeniusz i Andrzej Graczewski

    

WYNIKI INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA

w tenisie stołowym Grajewo 22.03.2017r.

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE: dziewczęta

 

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

punkty

1

Szymczak Julia Zespół Szkół Rolniczych Białystok

15

2

Kozioł Sandra Zespół Szkół Rolniczych Białystok

13

3

Mielnicka Weronika II LO Białystok

12

4

Sakowicz Ewelina II LO Łomża

11

5

Zabielska Klaudia I LO Kolno

10

6

Budenas Karolina Zespół Szkół Rolniczych Białystok

9

7

Szymelewicz Aleksandra III LO Suwałki

8

8

Szymanowska Zuzanna I LO Kolno

7

9-12

Nowosadko Kamila I LO Suwałki

5

  Koronkiewicz Anna I LO Augustów

5

  Jeleniewska Aleksandra I LO Augustów

5

  Kotuk Magdalena ZSOiZ Mońki

5

13-16

Wądołowska Urszula II LO Łomża

3

  Charytoniuk Anna ZS nr 4 Bielsk Podlaski

3

  Jeleniewska Gabriela I LO Augustów

3

  Tarasiuk Joanna ZS nr 4 Bielsk Podlaski

3

17-21

Zawadzka Monika II LO Łomża

1

  Turowska Anna ZS nr 4 Bielsk Podlaski

1

  Wasilewska Luiza ZSOiZ Mońki

1

  Święczkowska Martyna I LO Kolno

1

  Snarska Julia ZSOiZ Mońki

1

       

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA szkół p.gimn. – dziewczęta

 

m-ce

SZKOŁA

punkty

1

Zespół Szkół Rolniczych CKP Białystok

37

2

I LO Kolno

18

3

II LO Łomża

15

4

I LO Augustów

13

5

II LO Białystok

12

6

III LO Suwałki

8

7-8

ZSOiZ Mońki

7

  ZS nr 4 Bielsk Podlaski

7

9

I LO Suwałki

5

Klasyfikacja końcowa – chłopcy

 

1

Włostowski Jakub ZSZ Wysokie Mazowieckie

15

2

Wyszyński Szymon Zespół Szkół Rolniczych Białystok

13

3

Kurlenda Krzysztof III LO Białystok

12

4

Szaliński Mikołaj Zespół Szkół Rolniczych Białystok

11

5

Chojnacki Jakub Zespół Szkół Rolniczych Białystok

10

6

Piszczatowski Paweł Zespół Szkół Rolniczych Białystok

9

7

Urban Patryk II LO Augustów

8

8

Domalewski Damian ZS CKR Suwałki

7

9-12

Górski Artur ZS nr 4 Bielsk Podlaski

5

  Michalski Arkadiusz ZSZ Suwałki

5

  Barszczewski Jakub ZS CKR Suwałki

5

  Cwalina Karol II LO Łomża

5

13-16

Żukowski Robert II LO Augustów

3

  Suchnicki Sebastian ZSMiO nr 5 Łomża

3

  Baranowski Kamil ZSMiO nr 5 Łomża

3

  Bagan Kamil III LO Suwałki

3

17-24

Aleksiejuk Igor ZS nr 1 Bielsk Podlaski

1

  Jabłoński Mateusz ZS nr 4 Bielsk Podlaski

1

  Modzelewski Łukasz II LO Łomża

1

  Akacki Andrzej ZS Szczuczyn

1

  Bańkowski Damian ZS nr 1 Bielsk Podlaski

1

  Sidorski Mateusz ZS nr 1 Bielsk Podlaski

1

  Nikołajuk Adam ZSZ Suwałki

1

  Hippel Piotr ZS CKR Suwałki

1

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA szkół p.gimn. – dziewczęta

 

m-ce

SZKOŁA

punkty

1

Zespół Szkół Rolniczych CKP Białystok

43

2

ZSZ Wysokie Mazowieckie

15

3

ZS CKR Suwałki

13

4

III LO Białystok

12

5

II LO Augustów

11

6-9

II LO Łomża

6

  ZSMiO nr 5 Łomża

6

  ZSZ Suwałki

6

  ZS nr 4 Bielsk Podlaski

6

10-11

III LO Suwałki

3

  ZS nr 1 Bielsk Podlaski

3

12

ZS Szczuczyn

1

 

Sędziowali: Skibniewski Eugeniusz , Borys Waldemar