» » Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym Młodziczek, Młodzików, Juniorek i Juniorów

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym Młodziczek, Młodzików, Juniorek i Juniorów

opublikowano Aktualności | 0

 

02.04.2017 r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie rozegrane zostały Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa województwa podlaskiego w tenisie stołowym w kategoriach ; młodziczek , młodzików , juniorek i juniorów . Spośród startujących grajewskiej sekcji tenisa stołowego zawodników i zawodniczek znaczący wynik uzyskała Justyna Włóczko , która wywalczyła awans do mistrzostw Polski juniorek. W decydującym meczu o awans pokonała 3:0 Ewelinę Sakowicz – zawodniczkę I – ligowego zespołu AZS PWSiP Łomża . Drużyna MOSiR juniorów w składzie : Dawid Kozłowski , Mateusz Marczykowski oraz Tomasz Chludziński zdobyła brązowy medal w drużynowych mistrzostwach województwa .

Gra pojedyncza juniorek – turniej eliminacyjny do MP

Miejsce

Nazwisko

Imię

Klub

Miejscowość

Punkty

1

Budenas

Karolina

UKS Dojlidy

Białystok

90

2

Włóczko

Justyna

MLUKS MOSiR

Grajewo

85

3

Sakowicz

Ewelina

AZS PWSIP

Łomża

81

4

Gutowska

Justyna

AZS PWSIP

Łomża

77

5

Tereszkiewicz

Monika

UKS Sovit

Białystok

74

Awans do MP : Budenas Karolina , Włóczko Justyna

Wyniki turnieju o Mistrzostwo Województwa:

Miejsce

Nazwisko

Imię

Klub

Miejscowość

1

Szymczak

Julia

UKS Sovit

Białystok

2

Dyszkiewicz

Gabriela

UKS Sovit

Białystok

3-4

Mielnicka

Weronika

UKS Dojlidy

Białystok

 

Kozioł

Sandra

UKS Dojlidy

Białystok

5

Budenas

Karolina

UKS Dojlidy

Białystok

Gra podwójna juniorek

1. Kozioł Sandra/Mielnicka Weronika – obie UKS Dojlidy Białystok

2. Szymczak Julia/Dyszkiewicz Gabriela- obie UKS Sovit Białystok

3-4. Włóczko Justyna/Tereszkiewicz Monika – MLUKS MOSiR Grajewo / UKS Sovit Białystok

Sakowicz Ewelina/Gutowska Justyna – obie AZS PWSIP Łomża

Gra pojedyncza juniorów – turniej eliminacyjny do MP

Miejsce

Nazwisko

Imię

Klub

Miejscowość

Punkty

1

Kurlenda

Krzysztof

UKS Dojlidy

Białystok

90

2

Włostowski

Jakub

KTS

Wys.Maz.

85

3

Kurlenda

Krzysztof

UKS Dojlidy

Białystok

81

4

Wyszyński

Szymon

UKS Dojlidy

Białystok

77

5-6

Koncewicz

Szymon

UKS Ósemka

Białystok

73

 

Kućmierowski

Tomasz

KTS

Wys.Maz.

73

7-8

Marczykowski

Mateusz

MLUKS MOSIR

Grajewo

69

 

Piszczatowski

Maciej

UKS Dojlidy

Białystok

69

9-12

Iwaniuk

Marek

UKS Ósemka

Białystok

62

 

Chludziński

Tomasz

MLUKS MOSIR

Grajewo

62

 

Kozłowski

Dawid

MLUKS MOSIR

Grajewo

62

 

Ryszewski

Jakub

KTS

Wys.Maz.

62

Awans do MP : Kurlenda Krzysztof , Włostowski Jakub

Gra pojedyncza młodziczek – turniej eliminacyjny do MP

Mistrzostwa województwa

Miejsce

Nazwisko

Imię

Klub

Miejscowość

Punkty

1

Iwaniuk

Zofia

UKS Ósemka

Białystok

60

2

Jarkowska

Alicja

UKS Dojlidy

Białystok

56

3

Gąsiewska

Martyna

UKS KOKIS

Kolno

53

4

Wasilewska

Julia

UKS Sovit

Białystok

51

5-6

Połomska

Zuzanna

UKS KOKIS

Kolno

48

 

Słuchocka

Natalia

UKS Remik

Stary Folwark

48

7-8

Adamczewska

Aleksandra

UKS Remik

Stary Folwark

44

 

Ryżewska

Urszula

UKS Dojlidy

Białystok

44

Awans do MP : Iwaniuk Zofia , Jarkowska Alicja

Gra podwójna młodziczek

  1. Iwaniuk Zofia(UKS Ósemka Białystok) , Wasilewska Julia(UKS Sovit Białystok)

  2. Jarkowska Alicja , Ryżewska Urszula – obie UKS Dojlidy Białystok

3-4. Gąsiewska Martyna, Połomska Zuzanna – obie UKS KOKIS Kolno ; Słuchocka Natalia , Adamczewska Aleksandra – obie UKS Remik Stary Folwark ,

GRA DRUŻYNOWA MŁODZICZEK

  1. UKS KOKIS KOLNO – Gąsiewska Martyna, Połomska Zuzanna awans do mistrzostw Polski młodziczek

  2. UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK – Jarkowska Alicja , Ryżewska Urszula

3. UKS REMIK STARY FOLWARK – Słuchocka Natalia , Adamczewska

Gra pojedyncza MŁODZIKÓW – turniej eliminacyjny do MP Mistrzostwa województwa

Miejsce

Nazwisko

Imię

Klub

Miejscowość

Punkty

1

Łukaszewicz

Michał

UKS Ósemka

Białystok

60

2

Bronakowski

Maciej

UKS

Białobrzegi

56

3

Wawrzeniuk

Grzegorz

UKS Dojlidy

Białystok

53

4

Gryk

Konrad

UKS Dojlidy

Białystok

51

5-6

Misijuk

Jakub

UKS Ósemka

Białystok

48

 

Dąbrowski

Szymon

UKS Płomień

Dobrzyniewo

48

7-8

Szczuka

Kamil

UKS Ósemka

Białystok

44

 

Krutul

Jan

MUKS

Płaska

44

9-12

Jurczuk

Michał

UKS Sovit

Białystok

40

 

Krutul

Stanisław

MUKS

Płaska

40

 

Szumowski

Michał

KTS

Wys.Maz.

40

 

Perkowski

Maciej

UKS Dojlidy

Białystok

40

13-16

Tereszkiewicz

Grzegorz

UKS Sovit

Białystok

33

 

Chludzinski

Dawid

MLUKS MOSIR

Grajewo

33

 

Gałecki

Patryk

UKS Ósemka

Białystok

33

 

Nowel

Krzysztof

UKS Remik

Stary Folwark

33

17-24

Kuźmicki

Krzysztof

MOKS Słoneczny Stok

Białystok

24

 

Szeszko

Karol

UKS

Białobrzegi

24

 

Brezgieł

Paweł

UKS Remik

Stary Folwark

24

 

Perkowski

Kacper

UKS Sovit

Białystok

24

 

Dubieniecki

Jakub

MOKS Słoneczny Stok

Białystok

24

 

Piszczatowski

Łukasz

KTS

Wys.Maz.

24

 

Pytel

Patryk

UKS Sovit

Białystok

24

 

Ryżewski

Maciej

UKS Dojlidy

Białystok

24