» » IX runda Grajewskiej Ligi Badmintona – wyniki

IX runda Grajewskiej Ligi Badmintona – wyniki

opublikowano Aktualności | 0

 

IX RUNDA 02.12.2015

21-30

MŚCIWUJEWSKA MONIKA – KOWZON WOJCIECH

9-21

13-21

0-2

31-29

SARNECKI DAWID – LIPSKI DARIUSZ

3-21

12-21

0-2

32-28

SARNECKA EWELINA – WIERZBICKI ROMUALD

19-21

11-21

0-2

33-27

KISZŁO KRZYSZTOF – WÓJTOWICZ TOMASZ

14-21

12-21

0-2

34-26

TUROWSKI JAROSŁAW – DUDZIŃSKI TOMASZ

21-13

13-21

8-15

1-2

27-25

WÓJTOWICZ TOMASZ – LASKOWSKI WIESŁAW

21-14

21-19

2-0

29-25

LIPSKI DARIUSZ – LASKOWSKI WIESŁAW

13-21

21-15

13-15

1-2

NR

GODZ. 19.00

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

21-29

MŚCIWUJEWSKA MONIKA – LIPSKI DAREK

10-21

11-21

0-2

30-28

KOWZON WOJCIECH – WIERZBICKI ROMUALD

21-9

21-11

2-0

31-27

SARNECKI DAWID – WÓJTOWICZ TOMASZ

10-21

12-21

0-2

32-26

SARNECKA EWELINA – DUDZIŃSKI TOMASZ

14-21

11-21

0-2

33-25

KISZŁO KRZYSZTOF – LASKWOSKI WIESŁAW

34-24

TUROWSKI JAROSŁAW – MŚCIWUJEWSKA ANNA

21-15

21-11

2-0

NR

GODZ. 19.30

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

27-23

WÓJTOWICZ TOMASZ – HERMANOWSKA SYLWIA

22-20

21-18

2-0

36-22

KRUKOWSKI PRZEMEK – MYŚLIŃSKI ANDRZEJ

14-21

11-21

0-2

37-40

SARNECKI MARCIN – JAWORSKA KAROLINA

21-18

16-21

15-9

2-1

38-39

WYSOCKI GRZEGORZ – FORMEJSTER MILENA

6-21

9-21

0-2

18-13

WIERZBICKI PIOTR – KONIECKO KAROL

18-21

21-17

15-6

2-1

14-17

POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW – MOŁCZANOWSKI KRZYSZTOF

15-16

KLEKOTKO RAFAŁ – SZEMATOWICZ MARCIN

12-21

11-21

0-2

NR

GODZ. 20.15

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

36-24

KRUKOWSKI PRZEMEK – MŚCIWUJEWSKA ANNA

10-21

21-14

13-15

1-2

37-23

SARNECKI MARCIN – HERMANOWSKA SYLWIA

16-21

16-21

0-2

38-22

WYSOCKI GRZEGORZ – MYŚLIŃSKI ANDRZEJ

9-21

14-21

0-2

39-40

FORMEJSTER MILENA – JAWORSKA KAROLINA

21-10

21-13

2-0

11-18

PRZYBOROWSKI WOJCIECH – WIERZBICKI PIOTR

14-15

POŚLEDNIK PRZEMYSŁAW – KLEKOTKO RAFAŁ

21-6

21-7

2-0

33-29

KISZŁO KRZYSZTOF – LIPSKI DARIUSZ

20-22

23-21

15-10

2-1

NR

GODZ. 20.45

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

13-16

KONIECKO KAROL – SZEMATOWICZ MARCIN

13-21

12-21

0-2

12-17

TUZINOWSKIMKAROL – MOŁCZANOWSKIMKRZYSZTOF

10-2

CUDNY ADAM – CISŁO SŁAWOMIR

21-7

21-13

2-0

9-3

WIELGAT MARIUSZ – TYNECKI PIOTR

21-10

21-7

2-0

7-8

OSTASZEWSKI MACIEJ – OLSZEWSKI MACIEJ

21-13

13-21

15-10

2-1

13-5

KONIECKO KAROL – CHOYNOWSKI ŁUKASZ

18-21

10-21

0-2

1-6

ORZECHOWSKI ZBIGNIEW – GOLUBIEWSKA DANUTA

NR

GODZ. 21.15

SET1

SET2

SET3

WYNIK

1-7

ORZECHOWSKI ZBIGNIEW – OSTASZEWSKI MACIEJ

12-2

TUZINOWSKI KAROL – CISŁO SŁAWOMIR

21-17

21-10

2-0

14-3

POŚLEDNIK PRZEMEK – TYNECKI PIOTR

21-13

21-12

2-0

12-10

TUZINOWSKI KAROL – CUDNY ADAM

21-8

21-19

2-0

9-5

WIELGAT MARIUSZ – CHOYNOWSKI ŁUKASZ

21-23

16-21

0-2

8-6

OLSZEWSKI MACIEJ – GOLUBIEWSKA DANUTA

21-16

21-13

2-0