» » Komunikat końcowy ½ Finału Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych – Grupa Zachodnia 2016/2017

Komunikat końcowy ½ Finału Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych – Grupa Zachodnia 2016/2017

opublikowano Aktualności | 0

KOMUNIKAT KOŃCOWY ½ Finału INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH – GRUPA ZACHODNIA W TENISIE STOŁOWYM 2016/2017

W dniu 08.03.2017 r. w hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Strażacka 2 rozegrane zostały Mistrzostwa Grupy Zachodniej PW SZS w Białymstoku szkół gimnazjalnych. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie. W turnieju wzięły udział 23 zawodniczki i 34 zawodników z 13 szkół gimnazjalnych grupy zachodniej.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Gimnazjum Rok ur. Punkty – awans do finału
1. Włóczko Justyna PG 2 Grajewo 2001 15 -awans
2. Łuba Wiktoria PG 9 Łomża 2001 13-awans
3. Andrzejczyk Aleksandra PG 9 Łomża 2001 12-awns
4. Nagel Emilia PG Szczuczyn 2003 11-awans
5. Kozicka Gabriela PG Piątnica 2000 10-awans
6. Wysocka Dominika PG Piątnica 2000 9-awans
7. Zabielska Kamila PG Piątnica 2001 7
8. Kołakowska Justyna G Kołaki Kościelne 2001 7
9-12 Bartoszewicz Julia PG Szczuczyn 2003 5
  Daniszewska Dominika PG 9 w Łomży 2001 5
  Krajewska Julia G. Nowogród 2001 5
  Maciorowska Karolina G. Danówek 2001 5
13-16 Ziarno Aleksandra G. Nowogród 2002 3
  Końska Wiktoria PG Szczuczyn 2003 3
  Trawińska Martyna PG 9 Łomża 2001 3
  Kołakowska Marta G Kołaki Kościelne 2001 3
17-23 Maciorowska Natalia G. Danówek 2000 1
  Sulewska Joanna G. Rajgród 2001 1
  Dmochowska Barbara G Kołaki Kościelne 2001 1
  Dzięgielewska Klaudia G. Danówek 2000 1
  Bączek Zuzanna G. Nowogród 2003 1
  Chrostowska Julia PG Szczuczyn 2003 1
  Dąbkowska Paulina G. Nowogród 2003 1

Klasyfikacja drużynowa gimnazjów – dziewczęta :

1.m-sce PG 9 Łomża – 32 pkt. 2.m-sce PG. Piątnica – 26 pkt. 3.m-sce PG w Szczuczynie – 23 pkt. 4.m-sce PG 2 Grajewo – 15 pkt. 5.m-sce G Kołaki Kościelne – 11 pkt. 6.m-sce G w Nowogrodzie – 10 pkt. 7.m-sce G Danówek -7 pkt. 8. m-sce G w Rajgrodzie – 1 pkt.

Opracował : Eugeniusz Skibniewski

Sędziowie : Andrzej Graczewski , Eugeniusz Skibniewski

II. KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW ;

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Gimnazjum Rok ur. Punkty – awans do finału
1. Michalski Piotr G. Wysokie Mazowieckie 2003 15 -awans
2. Maciorowski Krystian PG 2 Grajewo 2002 13-awans
3. Marczykowski Mateusz PG 1 Grajewo 2001 12-awns
4. Wasik Maciej G. Nowogród 2001 11-awans
5. Krasiński Adrian PG 3 Grajewo 2002 10-awans
6. Muczyński Arkadiusz G. Rajgród 2002 9-awans
7-8 Konikowski Rafał PG Piątnica 2001 7
  Ryszewski Jakub PG w Szepietowie 2001 7
9-12 Buczyński Dawid G. Kołaki Kościelne 2001 5
  Sakowicz Gabriel G. Kołaki Kościelne 2001 5
  Osipiński Dawid PG 3 Grajewo 2001 5
  Puhacewicz Daniel PG 3 Grajewo 2001 5
13-16 Piotrowski Adrian G. Rajgród 2003 3
  Kamiński Piotr G. Nowogród 2002 3
  Gosk Mateusz G. Kołaki Kościelne 2002 3
  Chmielewski Filip PG 1 Grajewo 2003 3
17-24 Jarząbek Oskar G. Wysokie Mazowieckie 2003 1
  Ceran Karol PG 9 Łomża 2003 1
  Brzostowski Tomasz G w Grabowie 2001 1
  Kaszuba Dawid PG 9 Łomża 2003 1
  Dominkowski Piotr PG 9 Łomża 2003 1
  Muszyński Patryk PG 1 Grajewo 2002 1
  Modzelewski Mateusz PG 9 Łomża 2003 1
  Łajewski Piotr PG 1 Grajewo 2002 1
25-32 Kucharski Mateusz G. Rajgród 2001  
  Duchnowski Bartosz G. Nowogród 2002  
  Budrewicz Piotr PG 3 Grajewo 2002  
  Kiełczewski Mateusz G . w Grabowie 2001  
  Grunwald Maciej PG Piątnica 2001  
  Kowalewski Szymon G. Nowogród 2002  
  Gąsiewski Damian G. Rajgród 2002  
  Zabielski Mateusz G . w Grabowie 2001  
33-34 Konarzewski Jakub G. Kołaki Kościelne 2002  
  Kownacki Krystian G w Danówku 2001  

 
Klasyfikacja drużynowa szkół gimnazjalnych chłopców :

1. m-sce – PG 3 Grajewo – 20 pkt.
2. m-sce – PG 1 Grajewo – 17 pkt.
3. m-sce – G. Wysokie Mazowieckie – 16 pkt.
4. m-sce – G. Nowogród – 14 pkt.
5-6 . m-sce – G. Kołaki Kościelne i PG 2 Grajewo po – 13 pkt.
7. m-sce – G. w Rajgrodzie – 12 pkt.
8-9 . m-sce – PG. w Szepietowie i PG. W Piątnicy po – 7 pkt.
10. m-sce – PG 9 w Łomży – 4 pkt.
11. m-sce G. w Grabowie – 1 pkt.
12. m-sce G. w Danówku – 0 pkt.

Opracował : Eugeniusz Skibniewski

Sędziowie : Andrzej Graczewski i Eugeniusz Skibniewski

   
   

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY ½ Finału INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH – GRUPA ZACHODNIA W TENISIE STOŁOWYM 2016/2017

W dniu 08.03.2017 r. w hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Strażacka 2 rozegrane zostały Mistrzostwa Grupy Zachodniej PW SZS w Białymstoku szkół ponadgimnazjalnych . Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie. W turnieju wzięło udział 7 zawodniczek i 18 zawodników z 6 szkół grupy zachodniej.   

  

  1. Klasyfikacja końcowa dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych :
Miejsce Nazwisko i imię ucznia Szkoła Ponadgimnazjalna Rok ur. Punkty – awans do finału
1. Sakowicz Ewelina II LO Łomża 1999 15 -awans
2. Zabielska Klaudia ZSP w Kolnie 2000 13-awans
3. Szymanowska Klaudia ZSP w Kolnie 2000 12-awns
4. Kadela Alicja II LO Łomża 1999 11-awans
5. Zawadzka Monika II LO Łomża 1999 10-awans
6. Wądołowska Urszula II LO Łomża 1999 9- awans
7. Święczkowska Martyna ZSP w Kolnie 2000 7
         


   

Klasyfikacja drużynowa szkół:
1.m-sce – II LO Łomża – 45 pkt.
2. m-sce – ZSP w Kolnie -32 pkt.    

    

 

  1. Klasyfikacja końcowa chłopców szkół ponadgimnazjalnych :
Miejsce Nazwisko i imię ucznia Szkoła Ponadgimnazjalna Rok ur. Punkty – awans do finału
1. Włostowski Jakub ZSZ Wysokie Mazowieckie 1999 15 -awans
2. Baranowski Kamil ZSMiO nr 5 w Łomży 1997 13-awans
3. Cwalina Karol II LO Łomża 1997 12-awns
4. Suchnicki Sebastian ZSMiO nr 5 w Łomży 1998 11-awans
5. Modzelewski Łukasz II LO Łomża 2000 10-awans
6. Akacki Andrzej ZS w Szczuczynie 1997 9-awans
7-8 Zaborowski Łukasz ZS Niećkowo 1998 7
  Borawski Robert ZS Niećkowo 1998 7
9-12 Kamiński Patryk ZS w Szczuczynie 1997 5
  Dziesiński Mateusz ZSP w Kolnie 2000 5
  Dardziński Tomasz II LO Łomża 1999 5
  Lendzioszek Piotr ZSMiO nr 5 w Łomży 1998 5
13-16 Malinowski Jakub ZSP w Kolnie 2000 3
  Krzynówek Sebastian II LO Łomża 1999 3
  Sadłowski Cezary ZSP w Kolnie 2000 3
  Kamiński Dominik ZSMiO nr 5 w Łomży 1998 3
17-18 Nerko Marcin ZSP w Kolnie 2000 1
  Modzelewski Łukasz ZS Niećkowo 1998 1

 
   

Klasyfikacja drużynowa szkół:
1.m-sce –ZSMiO nr 5 w Łomży – 32 pkt.
2 m-sce – II LO Łomża -30 pkt.
3-4 m-sce – ZS Wysokie Mazowieckie i ZS Niećkowo po 15 pkt.
5 m. ZS w Szczuczynie
6 m. ZSP w Kolnie – 12 pkt.

Opracował : Eugeniusz Skibniewski sędziowie : Andrzej Graczewski i Eugeniusz Skibniewski