» » Komunikat końcowy ½ Finału Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych – Grupa Zachodnia 2016/2017

Komunikat końcowy ½ Finału Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych – Grupa Zachodnia 2016/2017

opublikowano Aktualności | 0

 
   

KOMUNIKAT KOŃCOWY ½ Finału INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – GRUPA ZACHODNIA W TENISIE STOŁOWYM 2016/2017

W dniu 07.03.2017 r. w hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Strażacka 2 rozegrane zostały Mistrzostwa Grupy Zachodniej PW SZS w Białymstoku szkół podstawowych. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie. W turnieju zagrały 22 zawodniczki i 39 zawodników z 13 szkół podstawowych należących do grupy zachodniej.

 

I. KLASYFIKACJA KOŃCOWA Szkoły Podstawowe – dziewczęta

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Szkoła Rok ur. Punkty i awans do finału
1. Połomska Zuzanna SP nr 1 Kolno 2005 15-awans
2. Gąsiewska Martyna SP nr 1 Kolno 2005 13-awans
3. Krawczyńska Monika SP Klukowo 2005 12-awans
4. Rogińska Klaudia SP w Niecikach 2005 11-awans
5. Protaziuk Natalia SP w Klukowie 2005 10-awans
6. Rogalska Marlena SP w Niecikach 2005 9-awans
7-8 Renik Aleksandra SP w Klukowie 2004 7
  Górska Eliza SP w Niecikach 2005 7
9-12 Kosińska Marta SP w Niecikach 2005 5
  Godlewska Marta SP w Łuniewie Małym 2004 5
  Tomczuk Dominika SP Kuczyn 2004 5
  Lemańska Patrycja SP Paproć Duża 2004 5
13-16 Rydzewska Katarzyna SP w Dobrzyjałowie 2005 3
  Bukowska Monika SP w Dobrzyjałowie 2005 3
  Godlewska Karolina SP w Łuniewie Małym 2005 3
  Łada Amelia SP w Dobrzyjałowie 2005 3
17-22 Kostro Klaudia SP w Klukowie 2005 1
  Puchalska Oliwia SP Kuczyn 2005 1
  Godlewska Aleksandra SP w Łuniewie Małym 2005 1
  Kulesza Kinga SP Kuczyn 2005 1
  Sielawa Klaudia SP w Dobrzyjałowie 2005 1
  Siekierko Oliwia SP w Łuniewie Małym 2006 1
         

 

Punktacja drużynowa szkół podstawowych dziewcząt :

1 miejsce SP w Niecikach – 32 pkt.
2 miejsce SP w Klukowie – 30 pkt.
3 miejsce SP Nr 1 w Kolnie – 28 pkt.
4 – 5 miejsce SP Łuniewie Małym – 10 pkt.
4 – 5 miejsce SP w Dobrzyjałowie – 10 pkt.
6 miejsce SP w Paproci Dużej – 5 pkt.

Opracował : Eugeniusz Skibniewski Sędzia główny : Eugeniusz Skibniewski

II . KLASYFIKACJA KOŃCOWA Szkoły Podstawowe – chłopcy

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Szkoła Rok ur. Punkty – awans do finału
1. Chludziński Dawid SP 2 Grajewo 2005 15 – awans
2. Szumowski Michał SP w Dąbrówce Kościelnej 2004 13-awans
3. Piszczatowski Łukasz SP w Dąbrówce Kościelnej 2007 12 – awans
4. Szleszyński Kacper SP 1 Grajewo 2004 11 – awans
5. Puhacewicz Maciej SP 4 Grajewo 2005 10 -awans
6. Busma Przemysław SP Klukowo 2004 9-awans
7-8 Tarnacki Patryk SP Dobrzyjałowo 2006 7
  Tomczyk Jan SP w Szepietowie 2006 7
9-12 Nowakowski Dawid SP Nr 4 w Grajewie 2005 5
  Olędzki Szymon SP w Szepietowie 2006 5
  Staniórski Hubert SP Kisielnica 2005 5
  Biały Dominik SP w Łuniewie Małym 2005 5
13-16 Ogrodnik Dominik SP Paproć Duża 2004 3
  Rogalski Kacper SP Nieciki 2005 3
  Uszyński Paweł SP w Łuniewie Małym 2005 3
  Pieńkowski Hubert SP Dobrzyjałowo 2005 3
17-24 Biały Michał SP w Klukowie 2005 1
  Akonom Bartłomiej SP w Łuniewie Małym 2004 1
  Konopka Adrian SP Nieciki 2004 1
  Grzybowski Przemysław SP w Klukowie 2005 1
  Sutkowski Bartłomiej SP w Klukowie 2005 1
  Lewandowski Maciej SP Dobrzyjałowo 2005 1
  Dmochowski Adrian SP w Kuczynie 2004 1
  Frąckiewicz Bartosz SP Kisielnica 2004 1
25-32 Dąbrowski Damian SP w Kuczynie 2004  
  Fabiszewski Jakub SP Dobrzyjałowo 2004  
  Podberski Kacper SP Nr 1 w Grajewie 2004  
  Piaszczyński Patryk SP Nr 4 w Grajewie 2005  
  Sobotka Marcin SP w Kuczynie 2004  
  Parfien Miłosz SP Nr 4 w Grajewie 2005  
  Szymanowski Bartłomiej SP Nr 1 w Grajewie 2004  
  Wyszyński Damian SP w Kuczynie 2006  
33-39 Janicki Kacper SP Kisielnica 2004  
  Żebrowski Łukasz SP Nieciki 2004  
  Słaby Oliwier SP w Paproci Dużej 2007  
  Brzozowski Paweł SP w Łuniewie Małym 2005  
  Stepnowski Mateusz SP Kisielnica 2004  
  Kulesza Kacper SP w Paproci Dużej 2004  
  Borawski Mateusz SP Nieciki 2004  

 

Klasyfikacja drużynowa szkół :

1 miejsce SP Dąbrówka kościelna – 25 pkt.
2 – 3 miejsce – SP nr 4 w Grajewie – 15 pkt. i SP nr 2 w Grajewie – 15 pkt.
4 – 5 miejsce – SP w Klukowie i SP w Szepietowie po 12 pkt.
6 – 7 miejsce SP nr 1 w Grajewie i SP w Dobrzyjałowie po 11 pkt.
8 miejsce – SP w Łuniewie Małym – 9 pkt.
9 miejsce – SP w Kisielnicy – 6 pkt.
10 miejsce SP w Niecikach – 4 pkt.
11 miejsce SP w Paproci Dużej – 3 pkt.

Opracował: Eugeniusz Skibniewski Sędzia główny: Eugeniusz Skibniewski