» » Komunikat końcowy ½ Finału Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym

Komunikat końcowy ½ Finału Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym

opublikowano Aktualności | 0

KOMUNIKAT KOŃCOWY ½ Finału INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W TENISIE STOŁOWYMIGRZYSKA, Gimnazjada, Licealiada GRUPY ZACHODNIEJ W TENISIE STOŁOWYM 2015/2016.

W dniach 7-8.03.2016 r. w hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrane zostały Mistrzostwa Grupy Zachodniej PW SZS w Białymstoku szkół podstawowych. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie, oraz Podlaski Okręgowy związek Tenisa Stołowego w Białymstoku. W turnieju zagrało 79 zawodniczek i zawodników z 15 szkół podstawowych, 68 z 15 szkól gimnazjalnych i 22 z 4 szkół ponadgimnazjalnych. Do finału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie zgodnie z kalendarzem POZTS i PWSZS w Białymstoku w Grajewie w dniach 21.03.2016 r. szkoły podstawowe i 22 .03.2016 r. gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne – godz.10.00 awansowało po 6 zawodników z czterech półfinałów w poszczególnych kategoriach szkół. W uroczystym otwarciu turniejów i nagradzaniu zwycięzców uczestniczyli: wicedyrektor MOSiR Pani Katarzyna Rogińska i Prezes POZTS w Białymstoku E. Skibniewski.

Szkoły Podstawowe – dziewczęta

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Szkoła Rok ur. Punkty i awans do fiału
1. Nagel Emilia SP Szczuczyn 2003 15-awans
2. Szemborowska Wiktoria SP Szczuczyn 2003 13-awans
3. Bagińska Wiktoria SP w Dobrzyjałowie 2003 12-awans
4. Modzelewska Natalia SP w Dobrzyjałowie 2004 11-awans
5. Plona Wiktoria SP Kisielnica 2004 10-awans
6. Borawska Karolina SP w Dobrzyjałowie 2004 9-awans

Szkoły Podstawowe – chłopcy

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Szkoła Rok ur. Punkty – awans do finału
1. Michalski Piotr SP Wysokie Mazowieckie 2003 15 – awans
2. Szumowski Michał SP w Dąbrówce Kościelnej 2004 13-awans
3. Konikowski Rafał SP Kisielnica 2003 12 – awans
4. Chludziński Dawid Grajewo 2005 11 – awans
5. Tarnacki Kacper SP Piątnica 2003 10 -awans
6. Mazur Michał Jan SP w Dąbrówce Kościelnej 2003 9-awans

½ Finału – GIMNAZJADA GRUPY ZACHODNIEJ W TENISIE STOŁOWYM rok szkolny 2015/2016

Klasyfikacja końcowa dziewcząt

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Gimnazjum Rok ur. Punkty – awans do finału
1. Sokołowska Joanna G Kolno 2002 15 -awans
2. Górecka Dominika PG Piątnica 2000 13-awans
3. Włóczko Justyna Grajewo 2001 12-awns
4. Zabielska Klaudia G.Kolno 2000 11-awans
5. Efir Martyna Grajewo 2000 10-awans
6. Łuba Wiktoria PG 9 Łomża 2001 9-awans

½ Finału – GIMNAZJADA GRUPY ZACHODNIEJ W TENISIE STOŁOWYM rok szkolny 2015/2016 KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW ;

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Gimnazjum Rok ur. Punkty – awans do finału
1. Maciorowski Krystian Grajewo 2002 15 – awans
2. Marczykowski Mateusz PG 1 Grajewo 2001 13 – awans
3. Kućmierowski Tomasz G. Wysokie Mazowieckie 2000 12 – awans
4. Piszczatowski Maciej PG w Szepietowie 2000 11 – awans
5. Chludziński Tomasz Grajewo 2000 10 – awans
6. Szymborski Dawid G. w Klukowie 2001 9 – awans

½ Finału INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W TENISIE STOŁOWYM – LICEALIADA GRUPY ZACHODNIEJ W TENISIE STOŁOWYM rok szkolny 2015/2016

Klasyfikacja końcowa dziewcząt

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Szkoła Ponadgimnazjalna Rok ur. Punkty – awans do finału
1. Sakowicz Ewelina II LO Łomża 1999 15 -awans
2. Zawadzka Monika II LO Łomża 1999 13-awans
3. Wądołowska Urszula II LO Łomża 1999 12-awns
4. Sokołowska Magda Technikum nr 5 w Łomży 1996 11-awans
5. Szczęsna Elżbieta Technikum nr 5 w Łomży 1996 10-awans
6. Góralczyk Paulina Technikum nr 5 w Łomży 1997 9- awans

Klasyfikacja końcowa chłopców szkół ponadgimnazjalnych :

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Szkoła Ponadgimnazjalna Rok ur. Punkty – awans do finału
1. Baranowski Kamil II LO Łomża 1997 15 -awans
2. Kulesza Dawid ZSA w Zambrowie 1998 13-awans
3. Lipiński Łukasz II LO Łomża 1997 12-awns
4. Laskowski Hubert ZS w Paproci Dużej 1997 11
5. Rachubka Mateusz II LO Łomża 1998 10-awans
6. Suchnicki Sebastian II LO Łomża 1996 9-awans
7-8 Kamiński Patryk ZS w Szczuczynie 1997 awans

Opracował : Eugeniusz Skibniewski Komisja sędziowska : Andrzej Graczewski i Eugeniusz Skibniewski