» » Komunikat końcowy XXI Podlaskiego Turnieju Weteranów w Tenisie Stołowym kobiet i mężczyzn GRAJEWO 2019 r.

Komunikat końcowy XXI Podlaskiego Turnieju Weteranów w Tenisie Stołowym kobiet i mężczyzn GRAJEWO 2019 r.

opublikowano Aktualności | 0

Komunikat końcowy XXI Podlaskiego Turnieju Weteranów w Tenisie Stołowym   kobiet i mężczyzn GRAJEWO 2019 r.

 

  1. KOBIETY 35 I POWYŻEJ :
  2. Baranowska Beata – Sokółka
  3. Ławecka Monika – Giżycko
  4. Muczyńska Ewa –   Woznawieś
  5. Kurczewska Anna – Sokółka
  6. Walczak Anna       – Pisz

     II .        MĘŻCZYŹNI 40-49

  1. Reucki Adam – Białystok
  2. Dobrowolski Maciej – Łomża
  3. Skrzekut Roman – Białobrzegi
  4. Lubecki Krzysztof – Sokółka
  5. Wesołowski Grzegorz – Gołdap
  6. Klej Artur – Sokółka

7-8 . Bronakowski Michał – Białobrzegi , Morzy Czesław – Białystok

9-12. Maciorowski Michał – Grajewo , Hojan Rusłan – Ukraina , Cybulski Jacek – Mońki , Kuczko Wojciech – Sokółka

13-16. Łupiński Robert – Białystok , Mońko Adam – Dobrzyniewo , Pajewski Artur – Olecko , Łajewski Jarosław – Białystok

17-21. Janiszewski Mariusz – Grajewo ,  Motybel Jacek – Danowskie , Szupiewko Robert – Olecko , Rodziewicz Marek – Dobrzyniewo , Poniatowski Marek – Bełda .

  III .        MĘŻCZYŹNI 50-59

  1. Żołądkowski Jarosław – Białystok
  2. Żyliński Kazimierz –  Burdeniszki
  3. Kowalczyk Mariusz – Rzekuń
  4. Karniej Andrzej – Olecko
  5. Bartycha Dariusz – Olsztyn
  6. Omelianiuk Tadeusz – Augustów

7-8 . Szeparowicz Piotr – Białystok , Różycki Marek – Gołdap .

9-12 . Łukaszuk Mirosław – Białystok , Judzewicz Jarosław – Białystok , Samul Mirosław – Białystok , Dąbrowski Tadeusz – Sokółka .

13-16 . Gąsior Stanisław – Kruklanki , Walczak Jacek – Pisz , Bielawski Stanisław – Białystok , Kostrzyński Sławomir – Ciechanowiec .

17-24 . Wszeborowski Bogumił – Grajewo , Adamkiewicz Marek – Grajewo , Skrodzki Tomasz – Olecko , Fiedorczuk Janusz – Mońki , Antropik Krzysztof – Sokółka , Skowroński Andrzej – Gruszki , Dembowski Krzysztof – Krzecze , Dobrzyński Jarosław – Sucha Rzeczka .

           IV . MĘŻCZYŻNI 60-69 lat

  1. Orłów Janusz – Krasnopol
  2. Rososiński Janusz – Giżycko
  3. Popławski Kazimierz – Białystok
  4. Przyborowski Cezary – Grajewo
  5. Rusiłowicz Krzysztof – Białystok
  6. Szeszko Henryk – Białobrzegi

7-8 . Wszoł Krzysztof – Ciechanowiec , Żukowski Jerzy – Sokółka .

9-12 . Filipowski Jerzy – Białobrzegi , Robakowski Jarosław – Białystok , Jurczyk Janusz – Giżycko , Brzeziński Stanisław – Łomża .

13-17 . Laskowski Wiesław – Grajewo , Konopczyński Zbysław – Olecko , Król Leszek – Giżycko , Polakowski Józef – Olecko , Mocarski Jan – Łomża .

            V . MĘŻCZYŹNI  70 lat  i więcej

  1. Piotrowski Tadeusz – Białystok
  2. Szczepanik Bogusław – Giżycko
  3. Gawieńczyk Mieczysław – Mońki
  4. Słowik Antoni – Białystok
  5. Maleszewski Grzegorz – Ruciane Nida

   VI . WETERAN  MIESZKANIEC MIASTA GRAJEWA

  1. Przyborowski Cezary
  2. Laskowski Wiesław
  3. Hoyan Rusłan
  4. Janiszewski Mariusz
  5. Wszeborowski Bogusław
  6. Adamkiewicz Marek

                                                       Komunikat opracował : Skibniewski Eugeniusz