» » Komunikat końcowy z I Grand Prix Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym w Kategorii Kadetek i Kadetów

Komunikat końcowy z I Grand Prix Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym w Kategorii Kadetek i Kadetów

opublikowano Aktualności | 0

KOMUNIKAT KONCOWY I GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w tenisie stołowym w kategorii Kadetek i Kadetów

W dniu 06 września 2015 r. w Wysokie Mazowieckiem rozegrany został I Grand Prix kadetów w tenisie stołowym , który wyłonił reprezentantów województwa podlaskiego do turnieju głównego I Grand Prix Polski

Klasyfikacja w kategorii kadetek jest następująca:

M-ce

Nazwisko i imię

Data urodzenia

Klub

Ilość punktów
GRYKO Kamila

2002

UKS “SOVIT” Białystok

60

JARKOWSKA Aleksandra

2003

UKS DOJLIDY Białystok

57

WŁÓCZKO Justyna

2001

MLUKS “MOSIR” Grajewo

54

GUTOWSKA Justyna

2001

KU AZS PWSIP Łomża

52

CITKO Magdalena

2003

UKS TS ÓSEMKA Białystok

50

BREZGIEŁ Natalia

2001

SALOS Suwałki

48

MARGOL Katarzyna

2002

UKS REMIK Stary Folwark

46

TERLECKA Milena

2002

UKS REMIK Stary Folwark

44

9-12 IWANIUK ZofiaFILIPOWICZ Julia

WYSMUŁEK Izabela

LENKIEWICZ Ewa

2005

2002

2002

2003

UKS TS ÓSEMKA BiałystokUKS “SOVIT” Białystok

KU AZS PWSIP Łomża

UKS TS ÓSEMKA Białystok

40

40

40

40

13 HOŁUBOWICZ Dominika

2002

SALOS Suwałki

36

Awans do I Grand Prix Polski Kadetek wywalczyła Gryko Kamila i Jarkowska Aleksandra

Klasyfikacja w kategorii kadetów jest następująca:

M-ce

Nazwisko i imię

Data urodzenia

Klub

Ilość punktów
MACIOROWSKI Krystian 2002 MLUKS “MOSIR” Grajewo 60
MARCZYKOWSKI Mateusz 2001 MLUKS “MOSIR” Grajewo 57
MICHALSKI Piotr 2003 KTS Wysokie Mazowieckie 54
ZUBRYCKI Xawier 2003 UKS TS ÓSEMKA Białystok 52
KONCEWICZ Szymon 2001 UKS TS ÓSEMKA Białystok 50
KRAJEWSKI Bartosz 2002 SALOS Suwałki 48
7-8 BORAWSKI JacekMAŁYSZKO Cyprian 20032003 MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok 45
9-12 IWANIUK Marek POŚWIATOWSKI JakubDOBROGOWSKI Patryk

DĄBROWSKI Sebastian

20012001

2002

2001

UKS TS ÓSEMKA BiałystokSALOS Suwałki

UKS TS Płomień Dobrzyniewo

KTS Wysokie Mazowieckie

4040

40

40

13-16 RYSZEWSKI JakubKISS Szymon

ŻUKOWSKI Aleksander

PIĄTEK Hubert

20012003

2004

2003

KTS Wysokie MazowieckieMOKS Słoneczny Stok Białystok

UKS REMIK Stary Folwark

MOKS Słoneczny Stok Białystok

3333

33

33

17-24 OSTASZEWSKI DawidWOJTKOWSKI Hubert

WASZKIEWICZ Maksymilian

SOKOŁOWSKI Juliusz

STATKIEWICZ Kamil

OSTROWSKI Hubert

KRASIŃSKI Adrian

SZUMOWSKI Michał

20012004

2003

2003

2001

2001

2002

2004

MOKS Słoneczny Stok BiałystokKTS Wysokie Mazowieckie

UKS “SOVIT” Białystok

Czarni Czarna Białostocka

UKS “SOVIT” Białystok

SALOS Suwałki

MLUKS “MOSIR” Grajewo

KTS Wysokie Mazowieckie

2424

24

24

24

24

24

24

25-27 KOPYSTECKI AdamSZUTKO Maciej

SUSZKO Paweł

20042002

2002

UKS “SOVIT” BiałystokCzarni Czarna Białostocka

Czarni Czarna Białostocka

1313

13

Awans do I Grand Prix Polski wywalczył Maciorowski Krystian i Marczykowski Mateusz

Sędzia:

Piszczatowski Zbigniew