» » Komunikat końcowy z III Grand Prix Juniorów Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym

Komunikat końcowy z III Grand Prix Juniorów Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym

opublikowano Aktualności | 0

W dniu 13.02.2016r. w Grajewie w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrany został III Grand Prix Juniorów WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w tenisie stołowym .

Klasyfikacja końcowa III GP Woj. Podlaskiego w kategorii juniorek :

M-ce

Nazwisko i imię

Data urodzenia

Klub

Pkt.
Gilewska Dominika

2002

UKS TS Ósemka Białystok

70

Mielnicka Weronika

2000

UKS Dojlidy Białystok

66

Dyszkiewicz Gabriela

2000

ATS Białystok

62

Gryko Kamila

2002

ATS Białystok

59

5-6 Górecka Dominika

2000

AZS PWS i P Łomża

56

Pawlak Katarzyna

2001

AZS PWSIiP Łomża

56

7-8 Sakowicz Ewelina

1999

AZS PWSIiP Łomża

52

Budenas Karolina

1999

UKS Dojlidy Białystok

52

9-12 Włóczko Justyna

2001

MLUKS MOSIR Grajewo

47

Rodziewicz Sylwia

2001

UKS Dojlidy Białystok

47

Jarkowska Aleksandra

2003

UKS Dojlidy Białystok

47

Wysmułek Izabela

2002

AZS PWSIiP Łomża

47

13-14 Zabielska Klaudia

2000

UKS KOKiS Kolno

41

Zawadzka Dominika

1999

ATS Białystok

41

Awans do turnieju głównego III Grand Prix Polski Juniorek wywalczyła Gilewska Dominika – UKS TS Ósemka Białystok i Mielnicka Weronika – UKS Dojlidy Białystok

Opracował : Eugeniusz Skibniewski Sędzia główny : Eugeniusz Skibniewski

Klasyfikacja końcowa III Grand Prix Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym w kategorii juniorów:

M-ce

Nazwisko i imię

Data urodzenia

Klub

Pkt.
Lipiński Mateusz

1999

UKS Dojlidy Białystok 70
Chojnacki Jakub

1999

UKS Dojlidy Białystok 66
Wyszyński Szymon

2000

UKS Dojlidy Białystok 62
Gryko Karol

1998

ATS Białystok 59
Piszczatowski Paweł

1999

UKS Dojlidy Białystok 57
Michalski Piotr

2003

KTS Wysokie Mazowieckie 55
7-8 Mielnicki Łukasz

1998

UKS Dojlidy Białystok 52
Włostowski Jakub

1999

KTS Wysokie Mazowieckie 52
9-12 Kurlenda Krzysztof

1999

MLUKS MOSIR Grajewo 47
Marczykowski Mateusz

2001

MLUKS MOSiR Grajewo 47
Małyszko Kamil

1999

UKS Dojlidy Białystok 47
Piszczatowski Maciej

2000

KTS Wysokie Mazowieckie 47
13-16 Chudziński Dawid

2005

MLUKS MOSiR Grajewo 39
Chudziński Tomasz

2000

MLUKS MOSiR Grajewo 39
Kozłowski Dawid

2000

MLUKS MOSiR Grajewo 39
Koncewicz Szymon

2001

UKS TS Ósemka Białystok 39
17-24 Rutkowski Karol

2000

UKS Rajgród 28
Rynkiewicz Kamil

2004

LUKS „CZARNI” Czarna Białostocka 28
Muczyński Arkadiusz

2002

UKS Rajgród 28
Gie rejko Jakub

2004

LUKS „ CZARNI” Czarna Białostocka 28
Ryszewski Jakub

2001

KTS Wysokie Mazowieckie 28
Krasiński Adrian

2002

MLUKS MOSiR Grajewo 28
Szuchnicki Sebastian

1998

AZS PWSiP Łomża 28
Iwaniuk Marek

2001

UKS TS Ósemka Białystok 28
25-27 Sokołowski Juliusz

2003

LUKS „CZARNI” Czarna Białostocka 18
Sztuko Maciej

2001

LUKS „CZARNI” Czarna Białostocka 18
Kućmierowski Tomasz

2000

KTS Wysokie Mazowieckie 18

Awans do turnieju głównego III Grand Prix Polski Juniorów wywalczył: Lipiński Mateusz – UKS Dojlidy Białystok i Chojnacki Jakub – UKS Dojlidy Białystok

Opracował : Eugeniusz Skibniewski Sędzia główny : Eugeniusz Skibniewski