» » Komunikat końcowy z Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym w Kategorii Seniorek i Seniorów

Komunikat końcowy z Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym w Kategorii Seniorek i Seniorów

opublikowano Aktualności | 0

Komunikat Końcowy z Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym w kategorii seniorek i seniorów –Grajewo 2015r. za sezon 2015/2016

Klasyfikacja Końcowa Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego Seniorek – gry pojedyncze

M-sce

Nazwisko

Imię

Data ur.

Klub

Miejscowość

Pkt.

1

SOKOŁOWSKA

JOANNA

2001

AZS PWSiP

ŁOMŻA

120 – awans IMPS

2

GILEWSKA

DOMINIKA

2002

UKS TS ÓSEMKA

BIAŁYSTOK

115 – awans IMPS

3 – 4

LIS

MARTA

1995

KS GALAXY

BIAŁYSTOK

110

ŁUBA

WERONIKA

1992

AZS PWSiP

ŁOMŻA

107

5-8

GOŁĄBIEWSKA

KAROLINA

1990

AZS PWSiP

ŁOMŻA

102

DYSZKIEWICZ

GABRIELA

2000

UKS SOVIT

BIAŁYSTOK

96

NAROLEWSKA

MONIKA

1992

AZS PWSiP

ŁOMŻA

96

GRYKO

KAMILA

2002

UKS SOVIT

BIAŁYSTOK

96

9 -16

GUTOWSKA

JUSTYNA

2002

AZS PWSiP

ŁOMŻA

96

LEONOWICZ

MONIKA

1992

UKS SOVIT

BIAŁYSTOK

83

JARKOWSKA

ALEKSANDRA

2003

UKS DOJLIDY

BIAŁYSTOK

83

NAWROCKA

KLAUDIA

1997

KS GALAXY

BIAŁYSTOK

83

MIELNICKA

WERONIKA

2000

UKS DOJLIDY

BIAŁYSTOK

83

GÓRECKA

DOMINIKA

2000

AZS PWSiP

ŁOMŻA

83

WYSMUŁEK

IZABELA

2000

AZS PWSiP

ŁOMŻA

83

ŻBIKOWSKA

MONIKA

1995

AZS PWSiP

ŁOMŻA

83

17-18

WŁÓCZKO

JUSTYNA

2001

MLUKS MOSiR

GRAJEWO

83

BUDENAS

KAROLINA

1999

UKS DOJLIDY

BIAŁYSTOK

71

Awans do Mistrzostw Polski Seniorek wywalczyła Sokołowska Joanna i Gilewska Dominika

Klasyfikacja Końcowa Seniorek – gry deblowe

Miejsce Nazwisko Imię Klub Miejscowość
1. ŁUBA

NAROLEWSKA

WERONIKA

MONIKA

AZS PWSIP

AZS PWSIP

Łomża

Łomża

2. NAWROCKA

LIS

KLAUDIA

MARTA

GALAXY

UKS DOJLIDY

Białystok

Białystok

3-4 SOKOŁOWSKA

ŻBIKOWSKA

JOANNA

MONIKA

AZS PWSIP

AZS PWSIP

Łomża

Łomża

DYSZKIEWICZ

GRYKO

GABRIELA

KAMILA

UKS SOVIT

UKS SOVIT

Białystok

Białystok

5-8 WŁÓCZKO

BUDENAS

JUSTYNA

KAROLINA

MLUKS MOSiR

UKS DOJLIDY

GRAJEWO

BIAŁYSTOK

GUTOWSKA

WYSMUŁEK

JUSTYNA

IZABELA

AZS PWSIP

AZS PWSIP

Łomża

Łomża

GÓRECKA

GOŁĄBIEWSKA

DOMINIKA

KAROLINA

AZS PWSIP

AZS PWSIP

Białystok

Białystok

JARKOWSKA

GILEWSKA

ALEKSANDRA

DOMINIKA

UKS DOJLIDY

UKS TS ÓSEMKA

Białystok

Białystok

Opracował : Eugeniusz Skibniewski Sędziowie : Waldemar Borys , E. Skibniewski

Klasyfikacja Końcowa Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego Seniorów – – gry pojedyncze

M-sce

Nazwisko

Imię

Data ur.

Klub

MIEJSCOWOŚĆ

P-kty / awans

1

WŁÓCZKO

KRZYSZTOF

1996

UKS DOJLIDY

BIAŁYSTOK

120 awans do IMPS

2

ZDZIENICKI

PIOTR

1990

UKS TS ÓSEMKA BIAŁYSTOK 115 awans do IMPS

3-4

ZDZIENICKI

KAMIL

1987

KS GALAXY

BIAŁYSTOK

107

WALASZEK

PRZEMYSŁAW

2000

UKS DOJLIDY

BIAŁYSTOK

107

5 – 8

KRYMSKI

MAREK

1991

MLUKS MOSiR

GRAJEWO

98

GRYKO

KAROL

1998

UKS SOVIT

BIAŁYSTOK

98

SMOLUK

KAMIL

1997

UKS SOVIT

BIAŁYSTOK

98

LIPIŃSKI

MATEUSZ

1999

UKS DOJLIDY

BIAŁYSTOK

98

9-16

REUCKI

ADAM

1972

UKS DOJLIDY

BIAŁYSTOK

83

MARCZYKOWSKI

RAFAŁ

1996

UKS DOJLIDY

BIAŁYSTOK

83

KURLENDA

KRZYSZTOF

1999

MLUKS MOSiR

GRAJEWO

83

CYLWIK

BOGUSŁAW

1989

UKS TS ÓSEMKA BIAŁYSTOK

83

WYSZYŃSKI

SZYMON

2000

UKS DOJLIDY

BIAŁYSTOK

83

ŻOŁĄDKOWSKI

JAROSŁAW

1967

KS GALAXY

BIAŁYSTOK

83

CHOJNACKI

JAKUB

1999

UKS DOJLIDY

BIAŁYSTOK

83

MICHALSKI

PIOTR

2003

KTS

WYSOKIE MAZOWIECKIE

83

17-30

PISZCZATOWSKI

PAWEŁ

1999

UKS DOJLIDY

BIAŁYSTOK

56

MIELNICKI

ŁUKASZ

1998

UKS DOJLIDY

BIAŁYSTOK

56

MARCZYKOWSKI

MATEUSZ

2001

MLUKS MOSiR

GRAJEWO

56

BARANOWSKI

KAMIL

1997

KU AZS PWSiP

ŁOMŻA

56

NIEMYJSKI

BARTOSZ

1993

KTS

WYSOKIE MAZOWIECKIE

56

KOZŁOWSKI

DAWID

2000

MLUKS MOSiR

GRAJEWO

56

KRASIŃSKI

ADRIAN

2002

MLUKS MOSiR

GRAJEWO

56

PRZYBOROWSKI

CEZARY

1959

MLUKS MOSiR

GRAJEWO

56

MORZY

CZESŁAW

1970

UKS DOJLIDY

BIAŁYSTOK

56

PISZCZATOWSKI

MACIEJ

2000

KTS

WYSOKIE MAZOWIECKIE

56

JACHOŁKOWSKI

ŁUKASZ

1990

UKS DOJLIDY

BIAŁYSTOK

56

RYSZEWSKI

JAKUB

2001

KTS

WYSOKIE MAZOWIECKIE

56

SUCHNICKI

SEBASTIAN

1998

KU AZS PWSiP

ŁOMŻA

56

SOKOŁOWSKI

ARTUR

1993

KU AZS PWSiP

ŁOMŻA

56

Awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski wywalczyli : Włóczko Krzysztof i Zdzienicki Piotr

Opracował : Eugeniusz Skibniewski Sędziowie : Waldemar Borys i E. Skibniewski

Klasyfikacja Końcowa Seniorów -gry deblowe

Miejsce Nazwisko i imię zawodnika Klub Miejscowość
1 Włóczko Krzysztof

Zdzienicki Kamil

UKS DOJLIDY

KS GALAXY

Białystok

Białystok

2 Lipiński Mateusz

Walaszek Przemysław

UKS DOJLIDY Białystok
3-4 Smoluk Kamil

Gryko Karol

UKS SOVIT Białystok
Zdzienicki Piotr

Cylwik Bogusław

UKS TS ÓSEMKA Białystok
5-8 Krymski Marek

Kurlenda Krzysztof

MLUKS MOSiR

MLUKS MOSiR

Grajewo

Grajewo

Reucki Adam

Marczykowski Rafał

Dojlidy

GALAXY

Białystok

Białystok

Żołądkowski Jarosław

Niemyjski Bartosz

GALAXY

KTS

Białystok

Wysokie Mazowieckie

Piszczatowski Maciej

Michalski Piotr

KTS Wysokie Mazowieckie
9-13 Krasiński Adrian

Suchnicki Sebastian

MLUKS MOSiR

KU AZS PWSiP

GRAJEWO

Łomża

Przyborowski Cezary

Marczykowski Mateusz

MLUKS MOSiR GRAJEWO
Morzy Czesław

Jachołkowski Łukasz

Dojlidy Białystok
Ryszewski Jakub

Kozłowski Dawid

KTS

MLUKS MOSiR

Wysokie Mazowieckie

Grajewo

Baranowski Kamil

Sokołowski Artur

KU AZS PWSiP Łomża

Klasyfikacja Końcowa Seniorów – gry mieszane

Miejsce Nazwisko i imię zawodniczki/zawodnika Klub Miejscowość
1. Nawrocka Klaudia – Zdzienicki Kamil KS GALAXY Białystok
2 Lis Marta – Włóczko Krzysztof UKS DOJLIDY Białystok
3-4 Narolewska Monika – Zdzienicki Piotr AZS PWSiP / UKS Ósemka Łomża/ Białystok
Mielnicka Weronika – Walaszek Przemysław UKS DOJLIDY Białystok
5-8 Jarkowska Aleksandra – Michalski Piotr DOJLIDY / KTS Białystok / Wys. Maz
Dyszkiewicz Gabriela – Smoluk Kamil UKS SOVIT Białystok
Żbikowska Monika – Lipiński Mateusz AZS PWSiP / DOJLIDY Łomża/ Białystok
Sokołowska Joanna – Chojnacki Jakub AZS PWSiP /DOJLIDY Łomża/ Białystok
9-16 Łuba Weronika – Krymski Marek AZS PWSiP / MLUKS MOSiR Łomża/ Grajewo
Gołąbiewska Karolina -Marczykowski Rafał AZS PWSiP /GALAXY Łomża/ Białystok
Gilewska Dominika – Cylwik Bogusław UKS Ósemka Białystok
Włóczko Justyna – Reucki Adam MLUKS MOSiR / DOJLIDY Grajewo /Białystok
Gryko Kamila – Gryko Kamil UKS SOVIT Białystok
Górecka Dominika – Sokołowski Artur AZS PWSiP Łomża
Budenas Karolina – Przyborowski Cezary UKS DOJLIDY/MLUKS MOSiR Białystok /Grajewo
Wysmułek Izabela – Suchnicki Sebastian AZS PWSiP Łomża
17 Gutowska Justyna – Baranowski Kamil AZS PWSiP Łomża