» » Komunikat końcowy z Mistrzostw Pracowników Oświaty Województwa Podlaskiego w Futsalu

Komunikat końcowy z Mistrzostw Pracowników Oświaty Województwa Podlaskiego w Futsalu

opublikowano Aktualności | 0

 

W sobotę 9 stycznia już po raz X w hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbyły się Mistrzostwa pracowników oświaty województwa podlaskiego w futsalu. Zawodnicy rywalizowali o puchary Prezesa Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego, a turniej odbył się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta – Dariusza Latarowskiego.
Po raz szósty z rzędu najlepsi bez straty punktu okazali się zawodnicy Zabłudowa, którzy wystąpili w następującym składzie: Norbert Jendruczek, Jarosław Leończuk, Jan Omelianowicz, Dariusz Gołdowski, Michał Tchórznicki, Grzegorz Pieczywek i Marek Jamiołkowski, a kierownikiem zespołu jest Jakub Leończuk. Drugie miejsce zajęła ekipa Politechniki Białostockiej, a trzecie Zespół Szkół w Niećkowie. Czwarte miejsce zajęli gospodarze Oświata Grajewo. Mecze społecznie sędziował Krzysztof Staniszewski z Kolegium Sędziów Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.
Najlepsze zespoły uhonorowane zostały pucharami, a dla wszystkich uczestników przygotowano okolicznościowe medale, które wręczyła prezes Zarządu Oddziału ZNP w Grajewie Bogumiła Kierznowska.
Organizatorzy: Zarząd Oddziału ZNP w Grajewie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a wsparcie udzielił też Klub Sportowy Warmia Grajewo.
Kolejne Mistrzostwa odbędą się 7 stycznia 2017 roku jak zwykle w gościnnej hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Grajewie.
WJ