» » Komunikat końcowy z Turnieju Integracyjnego Młodzików i Dzieci w Zapasach i Sumo

Komunikat końcowy z Turnieju Integracyjnego Młodzików i Dzieci w Zapasach i Sumo

opublikowano Aktualności | 0

 

Zabłudów 04.12.2015 r. Wyniki zawodników MOSiR Grajewo:
MŁODZICY rok ur. 2001-2003
Kat. 35 kg
1. Szreder Brajan
2. Chojnowski Mateusz
3. Jórski Oliwer
Kat. 38 kg
1. Szreder Dominik
Kat. 47 kg
2. NitupskiDawid
Kat. 53 kg
1. Boć Szymon
3. Toczyłowski Gniewomir
7. Mieczkowski Dawid

Kat. 59 kg
3. Obrycki Adam
5. Świderski Patryk
5. Karpiński Bartłomiej
MINIZAPASY CHŁOPCÓW rok ur. 2004-2006
Kat. 28 kg
1. Zawistowski Kacper
3. Cichocki Bartosz
Kat. 30 kg
1. Drzymkowski Igor
Kat. 35 kg
1. Poniatowski Bartosz
3. Randzio Damian
3. Kamionowski Dawid
Kat. 37 kg
1. Krzemiński Oliwer
3. Kucharski Michał
Kat. 39 kg
2. Krukowski Kamil
Kat. 40 kg
1. Romanowski Piotr
3. Fidura Piotr
3. Zyskowski Jakub
Kat. 46 kg
1. Kuczyński Marek
2. Kostrzewski Marek
Kat. 49 kg
3. Kaczyński Bartosz
Kat. 56 kg
2. Stachelek Bartosz
3. Kaczyński Bartosz Stanisław
Kat. 62 kg
2. Konopka David
MŁODZICZKI rok ur. 2001-2003
Kat. 57 kg
1. Dąbrowska Aneta
MINI ZAPASY – DZIEWCZYNYrok ur. 2004-2006
Kat. 40 kg
3. Chorosz Karolina
Kat. 46 kg
3. Piórkowska Weronika
SUMO– DZIECI – DZIEWCZNY rok ur. 2007 i młodsze
Kat. 34 kg
2. Ziółkowska Kinga
SUMO– DZIECI – CHŁOPCYrok ur. 2007 i młodsi
Kat. 20 kg
3. Zyskowski Gabriel
Kat. 22 kg
2. Tutaj Paweł
3. Fidura Kacper
Kat. 25 kg
1. Jórski Mateusz
2. Szreder Alan
Kat. 29 kg
2. Piórkowski Dominik
Kat. 32 kg
1. Sobolewski Szymon
2. Maciejewski Oliwier

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MINIZAPASY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW:
1. MLUKS MOSiR Grajewo – 35 punktów
2. UAKS „Podlasie” Białystok – 29
3. MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn – 16
4. UKS „Herkules” Łomża – 14
5. LUKS „Amator” Juchnowiec – 10
6. LUKS Księżyno – 9
7. LMUKS „Olimpik” Suwałki – 5
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW:
1. UAKS „Podlasie” Białystok – 29 punktów
2. MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn – 24
3. MLUKS MOSiR Grajewo – 19
4. UKS „Herkules” Łomża – 7
5. LMUKS „Olimpik” Suwałki – 4
6. MLS „Sprząśla” Supraśl – 3
7. LUKS „Amator” Juchnowiec – 1

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA ŁĄCZNA MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW
ORAZ MINIZAPASY:
1. UAKS „Podlasie” Białystok – 58 punktów
2. MLUKS MOSiR Grajewo – 54
3. MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn – 40
4. UKS „Herkules” Łomża – 21
5. LUKS „Amator” Juchnowiec – 11
6. LMUKS „Olimpik” Suwałki – 9
7. LUKS Księżyno – 9
8. MLS „Sprząśla” Supraśl – 3