» » Komunikat końcowy z XVIII Podlaskiego Turnieju Weteranów w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn

Komunikat końcowy z XVIII Podlaskiego Turnieju Weteranów w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn

opublikowano Aktualności | 0

 

10.04 .2016 r. w grajewskiej hali MOSiR po raz osiemnasty na 16 stołach rywalizowało 10 pań i 64 panów w sześciu kategoriach wiekowych, oraz w turnieju przyjaciół w tenisie stołowym z województw: warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Podczas uroczystego otwarcia uczestnicy turnieju minutą ciszy uczcili VI rocznicę ofiar katastrofy smoleńskiej. Turniej sędziowali jako główni: Waldemar Borys i Zdzisław Omelianiuk z Augustowa, oraz sędziowie liczący – zawodnicy grajewskiej sekcji tenisa stołowego MOSiR. Wicedyrektor MOSiR Pani Katarzyna Rogińska, oraz sędziowie główni wręczyli zwycięzcom w poszczególnych kategoriach wiekowych puchary, nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

KLASYFIKACJE KOŃCOWE

I . Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Miejscowość
1. Zaręba Danuta Łomża
2. Kurczewska Anna Sokółka
3. Ruchalska Marianna Stare Krzywe
4. Rydzewska Joanna Rydzewo
5. Brolek Emilia Prostki
6. Muczyńska Ewa Woznawieś
7 – 8 Puhacewicz Beata Grajewo
Przybysz Marzena Grajewo

II. Mężczyźni: 35 – 39

Miejsce nazwisko i imię miejscowość
1. Cybulski Jacek Mońki
2. Przybysz Tomasz Grajewo
3. Święćkowski Krzysztof Grajewo

III . Mężczyźni : 40 – 49

miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1. Żołądkowski Jarosław Białystok
2. Dobrowolski Maciej Łomża
3. Reucki Adam Białystok
4. Skrzekut Roman Białobrzegi
5. Kowalczyk Mariusz Ostrołęka
6. Bronakowski Michał Białobrzegi
7-8 Lubecki Krzysztof Sokółka
Morzy Czesław Białystok
9-12 Kuczko Wojciech Sokółka
Polewczak Roman Giżycko
Szeparowicz Piotr Białystok
Staszkiewicz Dariusz Suwałki
13-16 Maciorowski Michał Grajewo
Drabot Kazimierz Ostrołęka
Piersa Artur Ostrołęka
Klej Artur Sokółka
17-18 Poniatowski Marek Bełda
Dębowski Krzysztof Krzecze

IV. Mężczyźni: 50 – 59

miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1. Łukaszuk Mirosław Wasilków
2. Malinowski Stanisław Ełk
3. Orłów Janusz Krasnopol
4. Żyliński Kazimierz Krasnopol
5. Gąsior Stanisław Kruklanki
6. Borkowski Zbigniew Łomża
7-8 Omelianiuk Tadeusz Augustów
Filipowski Jerzy Białobrzegi
9-12 Karniej Andrzej Olecko
Czarnecki Dariusz Czarna Białostocka
Walczak Jacek Pisz
Robakowski Jarosław Białystok
13-16 Przyborowski Cezary Grajewo
Skowroński Andrzej Gruszki
Kostrzyński Sławomir Ciechanowiec
Dąbrowski Tadeusz Sokółka
17-21 Drozdowski Krzysztof Wasilków
Tyszko Wiktor Łomża
Szeszko Henryk Augustów
Żołowicz Zdzisław Łomża
Mazurczyk Wiesław Sokółka

V. Mężczyźni: 60-69

miejsce nazwisko i imię miejscowość
1. Rososiński Janusz Giżycko
2. Jurczyk Janusz Giżycko
3. Brzeziński Stanisław Łomża
4. Laskowski Wiesław Grajewo
5. Rusiłowicz Krzysztof Białystok
6. Gawieńczyk Mieczysław Mońki
7-8 Żukowski Jerzy Sokółka
Jackiewicz Antoni Sokółka
9-12 Mocarski Jan Łomża
Wszoł Krzysztof Ciechanowiec
Janowski Józef Augustów
Konopczyński Zbysław Olecko
13-14 Polakowski Józef Olecko
Maleszewski Grzegorz Ruciane Nida

VI. Mężczyźni: 70 i więcej

miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1. Piotrowski Tadeusz Białystok
2. Brzostowski Jan Łomża
3. Słowik Antoni Białystok
4. Poznalski Antoni Łomża
5. Mackiewicz Edmund Sokółka
6. Szczepanik Bogusław Giżycko
7. Fiedorczuk Stanisław Mońki

VII. Turniej Przyjaciół

1 miejsce – Jackiewicz Antoni – Sokółka

2 miejsce – Skibniewski Eugeniusz – Grajewo

3 miejsce – Rogińska Katarzyna – Grajewo

4 miejsce – Dudziński Tomasz – Grajewo

Komisja sędziowska: Borys Waldemar, Omelianiuk Zdzisław

Opracował: Skibniewski Eugeniusz