» » Komunikat końcowy III Grand Prix Województwa Podlaskiego seniorek i seniorów w tenisie stołowym

opublikowano Aktualności | 0

08.01.2017 r. w Grajewie w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrany został pierwszy w Nowym Roku turniej tenisa stołowego rangi wojewódzkiej w kategorii seniorów, który był eliminacją do Grand Prix Polski. W turnieju tym wystartowało siedmiu zawodników grajewskiej sekcji MOSiR tenisa stołowego. Wysoką lokatę w tym turnieju wywalczył Marek Krymski, który w ćwierćfinale prowadząc 2-0 z faworytem turnieju – Kamilem Zdzienickim ostatecznie przegrał w stosunku 2-3 i zajął w gronie bardzo doświadczonych zawodników z wieloletnim pierwszoligowym stażem zawodniczym białostockich drużyn miejsce w przedziale 7-8. Miejsca pozostałych grajewskich zawodników: 13 Królewicz Tyberiusz, 17 Justyna Włóczko i Mateusz Marczykowski, 25-32 Maciorowski Krystian, Kozłowski Dawid i Przyborowski Cezary. Start młodszych zawodników to realizacja planów szkoleniowych w zakresie techniki i taktyki gry.