» » Komunikat z Halowego Turnieju Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości

Komunikat z Halowego Turnieju Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości

opublikowano Aktualności | 0

  


 


Dnia 11.11.2015 r. w Grajewie w hali sportowo – widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Strażackiej 2 odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Niepodległości. W turnieju udział wzięło 8 drużyn: J.B Kamińscy, Sass Karol Sobolewski, Haliszka, Fun Club, Popowo, Moto-Trio, Szpital i Baty. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy po cztery drużyny w każdej.

Grupa A                                       Grupa B

Moto-Trio

Fun-Club

Haliszka

J.B Kamińscy

Sass Karol Sobolewski

Popowo

Szpital

Baty

   

Mecze trwały po 15 minut bez przerwy. Drużyny w swoich grupach rywalizowały o miejsca 1-2, które to były premiowane awansem i dawały możliwość gry o miejsca 1,2,3 i 4. W grupie A i B po wszystkich rozegranych meczach tabela przedstawiała się następująco:

Grupa A

1.Sass Karol Sobolewski

2.Moto-Trio

3.Haliszka

4.Szpital

Grupa B

1.Fan Club

2.J.B Kamińscy

3.Popowo

4.Baty

Mecz o 1 miejsce w turnieju rozegrany został pomiędzy drużyną Sass Karol Sobolewski i Fan Club. O miejsce trzecie rywalizowały ekipy Moto-Trio i J.B Kamińscy. Po zaciętej rywalizacji miejsce 4 zajęła drużyna J.B Kamińscy przed nimi na miejscu trzecim znalazł się zespół Moto-Trio, miejsce drugie Fan Club. Zwycięzcą całego turnieju z okazji Dnia Niepodległości została drużyna Sass Karol Sobolewski.

1.Sass Karol Sobolewski

2.Fan Club

3.Moto-Trio

4.J.B Kamińscy

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju.