» » KRYMSKI i KRÓLEWICZ mistrzami w grze deblowej

KRYMSKI i KRÓLEWICZ mistrzami w grze deblowej

opublikowano Aktualności | 0

16.02.2020r. to dzień, który zapisał się w historii grajewskiego tenisa stołowego w sezonie 2019/2020. W kończącym się sezonie, 36 seniorów województwa podlaskiego w Białymstoku rywalizowało w Indywidualnych Mistrzostwach Seniorów w tenisie stołowym. Startujący w tym najważniejszym w sezonie turnieju zawodnicy sekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji: Marek Krymski, Tyberiusz Królewicz i Cezary Przyborowski potwierdzili przynależność do ścisłej czołówki województwa.

Marek Krymski i Tyberiusz Królewicz wywalczyli mistrzostwo województwa podlaskiego w grze deblowej wśród startujących 14 par seniorskich. W drodze do tego sukcesu odnieśli 4 zwycięstwa i najważniejszą była wygrana z deblem nr 1 turnieju, białostockimi Dojlidami: Walaszek + Kozaczuk. Należy podkreślić, że grajewscy zawodnicy pokazali wysoką formę już w Pucharze Polski  gdzie z Dojlidami dwiema piłkami przegrali w grze podwójnej z Walaszkiem i Michalskim.

W grze pojedynczej IMS Woj. w których wystąpił reprezentant kraju Wang Zheng Yi i 36 zawodników, Marek Krymski wywalczył miejsce 5 a jego kolega klubowy Tyberiusz Królewicz był 13. Grajewscy seniorzy znaleźli się w pierwszej 16-tce zawodników wśród, których tyko Krymski i Królewicz to zawodnicy spoza białostockich klubów- Dojlid i MOKS-u.