» » Kwalifikacje wojewódzkie do II Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów w Tenisie Stołowym

Kwalifikacje wojewódzkie do II Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów w Tenisie Stołowym

opublikowano Aktualności | 0


13.11.2016 r. w hali widowiskowo-sportowej grajewskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano kwalifikacje wojewódzkie do II Grand Prix Polski juniorek i juniorów .Był to drugi turniej wojewódzki w tej kategorii wiekowej z cyklu Grand Prix Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie Stołowym w sezonie 2016/2017. Poziom poszczególnych gier turniejowych stał na wysokim poziomie ponieważ wśród startujących to zawodniczki i zawodnicy I i II Ligi tenisa stołowego . Startujący zawodnicy MOSiR Grajewo wywalczyli wysokie lokaty i niewiele im brakuje do podium w konfrontacji ze starszymi juniorami z rocznika 2001 , 2000 , 1999 .Najlepsze miejsce wywalczyła juniorka Justyna Włóczko . Miejsca juniorów z MOSIR Grajewo :

 

 

Juniorki :

 1. Mielnicka Weronika

2000

UKS Dojlidy Białystok

70

 2. Dyszkiewicz Gabriela

2000

UKS Sovit Białystok

66

 3. Gryko Kamila

2002

UKS Dojlidy Białystok

62

 4. Jarkowska Aleksandra

2003

UKS Dojlidy Białystok

59

5-6 Włóczko Justyna

2001

MLUKS MOSIR Grajewo

57

Budenas Karolina

1999

UKS Dojlidy Białystok

55

7-8 Sakowicz Ewelina

1999

AZS PWSIiP Łomża

52

Gutowska Justyna

2001

AZS PWSIiP Łomża

52

9-12 Tereszkiewicz Monika

2001

UKS Sovit Białystok

47

Filipowicz Julia

2001

UKS Sovit Białystok

47

Wysmułek Izabela

2002

AZS PWSIiP Łomża

47

Rodziewicz Sylwia

2000

UKS Dojlidy Białystok

47

 


Juniorzy :

 1. Szaliński Mikołaj

2000

UKS Dojlidy Białystok

70

 2. Włostowski Jakub

1999

KTS Wysokie Mazowieckie

66

 3. Wyszyński Szymon

2000

UKS Dojlidy Białystok

62

 4. Chojnacki Jakub

1999

UKS Dojlidy Białystok

59

5-6 Piszczatowski Paweł

1999

UKS Dojlidy Białystok

57

Kurlenda Krzysztof

1999

UKS Dojlidy Białystok

55

7-8 Marczykowski Mateusz

2001

MLUKS MOSiR Grajewo

52

Kućmierowski Tomasz

2000

KTS Wysokie Mazowieckie

52

9-12 Małyszko Kamil

1999

UKS Dojlidy Białystok

47

Maciorowski Krystian

2002

MLUKS MOSiR Grajewo

47

Koncewicz Szymon

2001

UKS TS Ósemka Białystok

47

Piszczatowski Maciej

2000

KTS Wysokie Mazowieckie

47

13-16 Sokołowski Juliusz

2003

LUKS „CZARNI” Czarna Białostoc.

39

Iwaniuk Marek

2001

UKS TS Ósemka Białystok

39

Ryszewski Jakub

2001

KTS Wysokie Mazowieckie

39

Michalski Piotr

2003

KTS Wysokie Mazowieckie

39