» » Liga Badmintona

Liga Badmintona

opublikowano Aktualności | 0

W dniu 26.02.2020 wystartowała Grajewska Liga Badmintona.

Osoby chętne do wzięcia udziału w rozgrywkach zapraszamy do hali MOSiR w Grajewie w każdą środę o godz. 19.00

Zapraszamy również osoby początkujące, które chcą sprawdzić swoje umiejętności na korcie.

Zawodnicy biorący udział w Lidze Badmintona chętnie udzielą kilku wskazówek.

Więcej informacji tel 86 261 11 34 wew. 23

Zapraszamy!!!

Wyniki I Kolejki:

A

 

Zawodnik

Zawodnik

wynik

1 4 Przyborowski Mateusz Koniecko Karol

2 : 1

2 3 Poślednik Przemysław Górski Piotr

2 : 0

4 3 Koniecko Karol Górski Piotr

2 : 0

1 2 Przyborowski Mateusz Poślednik Przemysław

2 : 1

4 2 Koniecko Karol Poślednik Przemysław

1 : 2

1 3 Przyborowski Mateusz Górski Piotr

2 : 0

 

B

 

Zawodnik

Zawodnik

wynik
5 8 Bąk Kamil Ołdakowski Krzysztof

2 : 1

6 7 Wielgat Mariusz Leszkiewicz Paweł

0 : 2

8 7 Ołdakowski Krzysztof Leszkiewicz Paweł

0 : 2

5 6 Bąk Kamil Wielgat Mariusz

2 : 0

8 6 Ołdakowski Krzysztof Wielgat Mariusz

2 : 0

5 7 Bąk Kamil Leszkiewicz Paweł

2 : 1

 

C

 

Zawodnik

Zawodnik

wynik

9 12 Zieliński Adam Lipski Dariusz

2 : 0

10 11 Przyborowski Wojciech Grabowski Michał

2 : 1

12 11 Lipski Dariusz Grabowski Michał

2 : 0

9 10 Zieliński Adam Przyborowski Wojciech

1 : 2

12 10 Lipski Dariusz Przyborowski Wojciech

0 : 2

9 11 Zieliński Adam Grabowski Michał

2 : 0

 

D

 

Zawodnik

Zawodnik

wynik

13 16 Staniszewski Krzysztof Cisło Jakub

14 15 Żbikowski Michał Górowski Karol

2 : 0

16 15 Cisło Jakub Górowski Karol

13 14 Staniszewski Krzysztof Żbikowski Michał

0 : 2

16 14 Cisło Jakub Żbikowski Michał

0 : 2

13 15 Staniszewski Krzysztof Górowski Karol

 

 

II Kolejka 04.03.2020:

A

  ZAWODNIK ZAWODNIK
1 4 Przyborowski Mateusz Bąk Kamil
2 3 Poślednik Przemysław Koniecko Karol
4 3 Bąk Kamil Koniecko Karol
1 2 Przyborowski Mateusz Poślednik Przemysław
4 2 Bąk Kamil Poślednik Przemysław
1 3 Przyborowski Mateusz Koniecko Karol

 

B

  ZAWODNIK ZAWODNIK
5 8 Górski Piotr Przyborowski Wojciech
6 7 Leszkiewicz Paweł Ołdakowski Krzysztof
8 7 Przyborowski Wojciech Ołdakowski Krzysztof
5 6 Górski Piotr Leszkiewicz Paweł
8 6 Przyborowski Wojciech Leszkiewicz Paweł
5 7 Górski Piotr Ołdakowski Krzysztof

 

C

  ZAWODNIK ZAWODNIK
9 12 Wielgat Mariusz Żbikowski Michał
10 11 Zieliński Adam Lipski Dariusz
12 11 Żbikowski Michał Lipski Dariusz
9 10 Wielgat Mariusz Zieliński Adam
12 10 Żbikowski Michał Zieliński Adam
9 11 Wielgat Mariusz Lipski Dariusz

 

D

  ZAWODNIK ZAWODNIK
13 16 Grabowski Michał Cisło Jakub
14 15 Staniszewski Krzysztof Górowski Karol
16 15 Cisło Jakub Górowski Karol
13 14 Grabowski Michał Staniszewski Krzysztof
16 14 Cisło Jakub Staniszewski Krzysztof
13 15 Grabowski Michał Górowski Karol

 

Ranking zawodników:

1 Przyborowski Mateusz
2 Poślednik Przemysław
3 Koniecko Karol
4 Bąk Kamil
5 Górski Piotr
6 Leszkiewicz Paweł
7 Ołdakowski Krzysztof
8 Przyborowski Wojciech
9 Wielgat Mariusz
10 Zieliński Adam
11 Lipski Dariusz
12 Żbikowski Michał
13 Grabowski Michał
14-16 Staniszewski Krzysztof
14-16 Górowski Karol
14-16 Cisło Jakub