» » Liga Badmintona

Liga Badmintona

opublikowano Aktualności | 0

Osoby chętne do wzięcia udziału w rozgrywkach zapraszamy do hali MOSiR w Grajewie w każdą środę o godz. 19.00

 

Więcej informacji tel 86 261 11 34 wew. 23

Zapraszamy!!!

Wyniki II Kolejki:

A

ZAWODNIK ZAWODNIK WYNIK
1 4 Przyborowski Mateusz Bąk Kamil  

2 : 0

2 3 Poślednik Przemysław Koniecko Karol  

2 : 0

4 3 Bąk Kamil Koniecko Karol  

0 : 2

1 2 Przyborowski Mateusz Poślednik Przemysław  

0 : 2

4 2 Bąk Kamil Poślednik Przemysław  

0 : 2

1 3 Przyborowski Mateusz Koniecko Karol  

2 : 0

B

ZAWODNIK ZAWODNIK WYNIK
5 8 Górski Piotr Przyborowski Wojciech  

0 : 2

6 7 Leszkiewicz Paweł Ołdakowski Krzysztof  

2 : 0

8 7 Przyborowski Wojciech Ołdakowski Krzysztof  

2 : 0

5 6 Górski Piotr Leszkiewicz Paweł  

0 : 2

8 6 Przyborowski Wojciech Leszkiewicz Paweł  

1 : 2

5 7 Górski Piotr Ołdakowski Krzysztof  

2 : 0

C

ZAWODNIK ZAWODNIK WYNIK
9 12 Wielgat Mariusz Żbikowski Michał  

2 : 0

10 11 Zieliński Adam Lipski Dariusz  

2 : 0

12 11 Żbikowski Michał Lipski Dariusz  

0 : 2

9 10 Wielgat Mariusz Zieliński Adam  

2 : 0

12 10 Żbikowski Michał Zieliński Adam  

0 : 2

9 11 Wielgat Mariusz Lipski Dariusz  

2 : 0

D

ZAWODNIK ZAWODNIK WYNIK
13 16 Grabowski Michał Cisło Jakub  

14 15 Staniszewski Krzysztof Górowski Karol  

16 15 Cisło Jakub Górowski Karol  

13 14 Grabowski Michał Staniszewski Krzysztof  

2 : 3

16 14 Cisło Jakub Staniszewski Krzysztof  

13 15 Grabowski Michał Górowski Karol  

 

III Kolejka 11.03.2020 – zestawienie par:

A

ZAWODNIK ZAWODNIK
1 4 Poślednik Przemysław Leszkiewicz Paweł
2 3 Przyborowski Mateusz Koniecko Karol
4 3 Leszkiewicz Paweł Koniecko Karol
1 2 Poślednik Przemysław Przyborowski Mateusz
4 2 Leszkiewicz Paweł Przyborowski Mateusz
1 3 Poślednik Przemysław Koniecko Karol

B

ZAWODNIK ZAWODNIK
5 8 Bąk Kamil Wielgat Mariusz
6 7 Przyborowski Wojciech Górski Piotr
8 7 Wielgat Mariusz Górski Piotr
5 6 Bąk Kamil Przyborowski Wojciech
8 6 Wielgat Mariusz Przyborowski Wojciech
5 7 Bąk Kamil Górski Piotr

C

ZAWODNIK ZAWODNIK
9 10 Ołdakowski Krzysztof Zieliński Adam
11 12 Lipski Dariusz Żbikowski Michał
13 14 Staniszewski Krzysztof Grabowski Michał
9 11 Ołdakowski Krzysztof Lipski Dariusz
10 14 Zieliński Adam Grabowski Michał
12 13 Żbikowski Michał Staniszewski Krzysztof
9 12 Ołdakowski Krzysztof Żbikowski Michał
10 13 Zieliński Adam Staniszewski Krzysztof
11 14 Lipski Dariusz Grabowski Michał
9 13 Ołdakowski Krzysztof Staniszewski Krzysztof
10 11 Zieliński Adam Lipski Dariusz
12 14 Żbikowski Michał Grabowski Michał
9 14 Ołdakowski Krzysztof Grabowski Michał
10 12 Zieliński Adam Żbikowski Michał
11 13 Lipski Dariusz Staniszewski Krzysztof

 

Ranking zawodników:

1 Poślednik Przemysław
2 Przyborowski Mateusz
3 Koniecko Karol
4 Leszkiewicz Paweł
5 Bąk Kamil
6 Przyborowski Wojciech
7 Górski Piotr
8 Wielgat Mariusz
9 Ołdakowski Krzysztof
10 Zieliński Adam
11 Lipski Dariusz
12 Żbikowski Michał
13 Staniszewski Krzysztof
14 Grabowski Michał