» » Liga Badmintona – wyniki III kolejki 11.03.2020

Liga Badmintona – wyniki III kolejki 11.03.2020

opublikowano Aktualności | 0

Osoby chętne do wzięcia udziału w rozgrywkach zapraszamy do hali MOSiR w Grajewie w każdą środę o godz. 19.00

Więcej informacji tel 86 261 11 34 wew. 23

Zapraszamy!!!

Ranking zawodników:

1 Poślednik Przemysław
2 Leszkiewicz Paweł
3 Koniecko Karol
4 Bąk Kamil
5 Przyborowski Mateusz
6 Przyborowski Wojciech
7 Górski Piotr
8 Zieliński Adam
9 Wielgat Mariusz
10 Staniszewski Krzysztof
11 Grabowski Michał
12-13 Ołdakowski Krzysztof
12-13 Lipski Dariusz

 

Wyniki – III Kolejka 11.03.2020:

A

  ZAWODNIK ZAWODNIK WYNIK
1 4 Poślednik Przemysław Leszkiewicz Paweł  

2 : 1

2 3 Przyborowski Mateusz Koniecko Karol  

0 : 2

4 3 Leszkiewicz Paweł Koniecko Karol  

2 : 1

1 2 Poślednik Przemysław Przyborowski Mateusz  

2 : 0

4 2 Leszkiewicz Paweł Przyborowski Mateusz  

2 : 0

1 3 Poślednik Przemysław Koniecko Karol  

2 : 0

 

B

  ZAWODNIK ZAWODNIK WYNIK
5 8 Bąk Kamil Wielgat Mariusz  

2 : 1

6 7 Przyborowski Wojciech Górski Piotr  

0 : 2

8 7 Wielgat Mariusz Górski Piotr  

2 : 1

5 6 Bąk Kamil Przyborowski Wojciech  

2 : 0

8 6 Wielgat Mariusz Przyborowski Wojciech  

2 : 0

5 7 Bąk Kamil Górski Piotr  

2 : 0

 

C

  ZAWODNIK ZAWODNIK WYNIK
9 10 Ołdakowski Krzysztof Zieliński Adam  

0 : 2

13 14 Staniszewski Krzysztof Grabowski Michał  

5 : 0

9 11 Ołdakowski Krzysztof Lipski Dariusz  

10 14 Zieliński Adam Grabowski Michał  

3 : 0

10 13 Zieliński Adam Staniszewski Krzysztof  

3 : 2

11 14 Lipski Dariusz Grabowski Michał  

0 : 2

9 13 Ołdakowski Krzysztof Staniszewski Krzysztof  

0 : 2

10 11 Zieliński Adam Lipski Dariusz  

2 : 0

9 14 Ołdakowski Krzysztof Grabowski Michał  

0 : 2

11 13 Lipski Dariusz Staniszewski Krzysztof  

0 : 2

 

IV Kolejka – Termin rozegrania zostanie ustalony w późniejszym terminie:

A

  ZAWODNIK ZAWODNIK
1 4 Poślednik Przemysław Bąk Kamil
2 3 Leszkiewicz Paweł Koniecko Karol
4 3 Bąk Kamil Koniecko Karol
1 2 Poślednik Przemysław Leszkiewicz Paweł
4 2 Bąk Kamil Leszkiewicz Paweł
1 3 Poślednik Przemysław Koniecko Karol

 

B

  ZAWODNIK ZAWODNIK
5 8 Przyborowski Mateusz Zieliński Adam
6 7 Przyborowski Wojciech Górski Piotr
8 7 Zieliński Adam Górski Piotr
5 6 Przyborowski Mateusz Przyborowski Wojciech
8 6 Zieliński Adam Przyborowski Wojciech
5 7 Przyborowski Mateusz Górski Piotr

 

C

  ZAWODNIK ZAWODNIK
9 10 Wielgat Mariusz Staniszewski Krzysztof
11 12 Grabowski Michał Ołdakowski Krzysztof
13 9 Lipski Dariusz Wielgat Mariusz
10 11 Staniszewski Krzysztof Grabowski Michał
12 13 Ołdakowski Krzysztof Lipski Dariusz
11 9 Grabowski Michał Wielgat Mariusz
10 13 Staniszewski Krzysztof Lipski Dariusz
9 12 Wielgat Mariusz Ołdakowski Krzysztof
10 12 Staniszewski Krzysztof Ołdakowski Krzysztof
11 13 Grabowski Michał Lipski Dariusz