» » Moje Małe Mistrzostwa 2019

Moje Małe Mistrzostwa 2019

opublikowano Aktualności | 0

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie składa serdeczne i gorące podziękowania wszystkim osobom, dzięki którym kolejna już edycja pikniku rodzinnego o charakterze sportowo – rekreacyjnym Moje Małe Mistrzostwa 2019 zakończyła się sukcesem. 

Jest to jeden ze sztandarowych i cyklicznych projektów realizowanych przez Stowarzyszenie “Akademia 2012”, którego  pomysłodawcą i współtwórcą jest Wojciech Kowalewski, były piłkarz, Reprezentant  Polski, obecnie licencjonowany trener UEFA A. W swojej karierze  piłkarskiej reprezentował barwy czołowych klubów polskich i  zagranicznych, takich jak: Legia Warszawa, Szachtar Donieck czy Spartak  Moskwa – dziękujemy Panie Wojtku za udział
i zaangażowanie. Dziękujemy również dla Pana Burmistrza Dariusza Latarowskiego oraz zastępcy Pana Macieja Bednarko za wsparcie sportowe oraz pomoc przy realizacji turnieju.

“Moje Małe Mistrzostwa”  jest piknikiem rodzinnym o charakterze sportowo – rekreacyjnym współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a nad całym turniejem swój patronat objął Prezes PZPN Zbigniew Boniek. Każdy zespół otrzymał pamiątkowy puchar, nie jest prowadzona klasyfikacja ze względu na zajęte miejsca w turnieju. Premiowany jest sam udział zawodników oraz największa liczba strzelonych bramek.

Cieszymy się  dziękujemy, że co roku mogliśmy liczyć na duże wsparcie . Jesteśmy niezwykle wdzięczni wszystkim rodzicom za zaangażowanie oraz instytucjom, które wsparły tegoroczny turniej.  Składamy ponadto podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tegorocznego festynu, a przede wszystkim profesjonalnej obsłudze Stowarzyszenia “Akademia 2012”.