» » Dwa medale Izabeli Popowskiej w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym

opublikowano Aktualności | 0

Brązowy medal indywidualnie i złoty medal w grze deblowej wywalczyła 19.05.2018 r. w Białymstoku Izabela Popowska- zawodniczka sekcji tenisa stołowego MOSiR Grajewo. Oba medale zostały zdobyte w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym w kategorii żaczek . W pojedynku o trzecie miejsce indywidualnie Iza zwyciężyła zawodniczkę ATS Białystok Antoninę Rojewską, a w grze deblowej pierwsze miejsce wywalczyła z zawodniczką UKS Remik Stary Folwark – Aleksandrą Adamczewską.