» » Medale kadetów MOSiR Grajewo w tenisie stołowym

Medale kadetów MOSiR Grajewo w tenisie stołowym

opublikowano Aktualności | 0

Kadeci sekcji tenisa stołowego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie – Krystian Maciorowski i Adrian Krasiński w rozegranych Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym zdobyli pięć medali oraz wywalczyli prawo gry w Mistrzostwach Polski Kadetów w Drzonkowie w turnieju indywidualnym i drużynowym . Drużyna w składzie : Maciorowski Krystian i Krasiński Adrian , srebro Maciorowski Krystian w turnieju Indywidualnym i w grze deblowej : /Maciorowski + Krasiński / oraz brąz Adrian Krasiński w turnieju indywidualnym i w grze mieszanej: / Maciorowski + Wysmułek / . Wyniki :

Turniej Indywidualny Mistrzostw Województwa Podlaskiego – kategoria kadetów:

Miejsce Nazwisko i imię Klub Ilość punktów Uwagi

1.

Michalski Piotr KTS Wysokie Mazowieckie 75 Limit PZTS

2.

Maciorowski Krystian MLUKS MOSiR Grajewo

75

Awans na MP

3.

Koncewicz Kacper UKS TS ÓSEMKA Białystok

71

Awans na MP

3.

Krasiński Adrian MLUKS MOSiR Grajewo

67

 

Turniej Drużynowy Mistrzostw Województwa Podlaskiego – Kategoria kadetów:

Miejsce Nazwisko i imię Klub Uwagi

1

Maciorowski Krystian MLUKS MOSiR Grajewo Awans na MP
Krasiński Adrian

2

Zubrycki Xavier UKS Dojlidy Białystok  
Perkowski Filip  

3-4

Ostrowski Hubert UKS Remik Stary Folwark  
Krajewski Bartosz  
Kiss Szymon MOKS SŁONECZNY STOK Białystok  
Dominkiewicz Norbert  

Gra Deblowa Mistrzostw Województwa Podlaskiego – Kategoria kadetów:

Miejsce Nazwisko i imię Klub    

1

Michalski Piotr KTS Wysokie Mazowieckie    
Koncewicz Kacper UKS TS ÓSEMKA Białystok    

2

Maciorowski Krystian MLUKS MOSiR Grajewo    
Krasiński Adrian    

3

Kiss Szymon MOKS SŁONECZNY STOK Białystok    
Dominkiewicz Norbert    
Zubrycki Xavier UKS Dojlidy Białystok    
Perkowski Filip    

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego – gra mieszana

Miejsce Nazwisko i imię Klub Ilość punktów Uwagi

1

Gryko Kamila UKS Dojlidy Białystok    
Koncewicz Szymon UKS TS ÓSEMKA Białystok    
2

3

Jarkowska Aleksandra UKS Dojlidy Białystok    
Michalski Piotr KTS Wysokie Mazowieckie    

Krajewski Bartosz

UKS REMIK Stary Folwark    

Filipowicz Julia

UKS SOVIT Białystok    

Wysmułek Izabela

KU AZS PWSIiP Łomża    

Maciorowski Krystian

MLUKS MOSiR Grajewo