» » Mikołajki na Pływalni Miejskiej

Mikołajki na Pływalni Miejskiej

opublikowano Aktualności | 0

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie dzieci na imprezę pt.”Mikołajki na Pływalni Miejskiej”. Zapraszamy najmłodszych wraz z rodzicami. Start zabaw i gier o godz. 10:45. W ramach atrakcji planowane są gry i zabawy w wodzie dla wszystkich grup wiekowych. O godz. 15:00 na pływalni pojawi się Święty Mikołaj wraz z tajemniczym gościem specjalnym. Dodatkowo zostanie zorganizowany konkurs na najciekawsze tematyczne przebranie związane ze Świętami Bożego Narodzenia, oraz Świętym Mikołajem. Do wygrania są atrakcyjne nagrody, upominki, oraz karnety na pływalnię ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Regulamin konkursu:
1. Konkurs odbędzie się 6 grudnia w godzinach otwarcia Pływalni Miejskiej, tj. od 10:00 do 22:00. Głosowanie na najlepsze zdjęcie prezentujące świąteczne przebranie będzie trwać od 8 do 20 grudnia br. na facebookowym profilu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pod adresem: facebook.com/MosirGrajewo
2. W konkursie mogą wziąć udział dorośli, oraz dzieci, które 6 grudnia odwiedzą Pływalnię Miejską wraz z osobą dorosłą.
3. Każdej osobie, która, będzie przebrana, oraz wyrazi chęć udziału w konkursie zostanie wykonane zdjęcie przez pracownika pływalni.
4. Przebranie powinno być tematycznie związane ze Świętami Bożego Narodzenia.
5. Wszystkie zdjęcia osób, które wezmą udział w konkursie zostaną opublikowane na facebookowym profilu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pod adresem: facebook.com/MosirGrajewo
6. Każda osoba dorosła, która weźmie udział w konkursie wyraża zgodę na publikację swojego wizerunku w elektronicznych materiałach reklamowych i marketingowych dotyczących Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie.
7. Każdy rodzic, lub opiekun dziecka, które weźmie udział w konkursie wyraża zgodę na publikację wizerunku dziecka w elektronicznych materiałach reklamowych i marketingowych dotyczących Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie.
8. Warunkiem koniecznym do udziału w konkursie jest przekazanie pracownikowi pływalni numeru telefonu kontaktowego, oraz imienia i nazwiska osoby biorącej udział w konkursie a w przypadku dziecka numeru telefonu, oraz imienia i nazwiska opiekuna, badź rodzica dziecka biorącego udział w konkursie. Dane te będą wykorzystane tylko i wyłącznie w celu kontaktu z uczestnikiem konkursu, lub opiekunem/rodzicami dzieci, które zostaną nagrodzone upominkami.
9. 8 grudnia br. wszystkie zdjęcia osób biorących udział w konkursie zostaną opublikowane na facebookowym profilu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pod adresem: facebook.com/MosirGrajewo
10. Trzech czestników konkursu, których zdjęcia otrzymają najwięcej polubień na facebookowym profilu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji do 20 grudnia br. zostanie nagrodzonych upominkami ufundowanymi przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.