» » Mikołajkowe atrakcje na Pływalni Miejskiej

Mikołajkowe atrakcje na Pływalni Miejskiej

opublikowano Aktualności | 0

 
Konkurencje sportowe w wodzie dla najmłodszych i rodziców, wizyta Świętego Mikołaja, oraz wiele innych atrakcji rozrywkowych – to wszystko czekało na klientów Pływalni Miejskiej w Grajewie 6 grudnia z okazji Mikołajek. Juz od godziny 10:45 rozpoczęły się pierwsze rywalizacje w basenie rekreacyjnym, które potrwały do późnych godzin popołudniowych. Pomimo rozrywkowego charakteru basenowych konkurencji, cała reszta wyglądała w prawdziwie olimpijskim stylu – podium dla trzech najlepszych zawodników, gratulacje i nagrody w postaci nielimitowanych wejściówek na pływalnię, seanse w grocie solnej, oraz inne nagrody i upominki ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Izabeli Katarzynie Randzio z Centrum Integracji Społecznej za nieodpłatną pomoc w organizacji mikołajkowej imprezy na Pływalni Miejskiej w ramach współpracy jednostek organizacyjnych Urzędu Miasta w Grajewie.

“Była to pierwsza impreza mikołajkowa na naszej pływalni. Cieszymy się bardzo, że tego dnia tak wiele osób wraz ze swoimi dziećmi spędziło aktywnie czas wolny. Z pewnością będziemy starać się, aby tego typu imprezy odbywały się jak najczęściej, ponieważ widzimy zapotrzebowanie na takie tematyczne dodatkowe atrakcje, które najbardziej przypadły do gustu naszym najmłodszym klientom” – powiedziała Pani Katarzyna Rogińska, Zastępca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.