» » Mikołajkowy Turniej Karate Shotokan w Grajewie

Mikołajkowy Turniej Karate Shotokan w Grajewie

opublikowano Aktualności | 0

\

SAM_7727


Już po raz dziewiąty w sobotę w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbył się Mikołajkowy Turniej Karate w stylu shotokan. Udział wzięło blisko 100 zawodniczek i zawodników z Białostockiego Klubu Karate, Klubu Shogun Białystok, Suwalskiego Klubu Karate i Uczniowskiego Klubu Karate Shotokan Grajewo, który był organizatorem tych zawodów odbywających się pod Patronatem Burmistrza Grajewa.
Turniej był bardzo dobrą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności w kata i kumie. Jak podkreślił sędzia główny – Andrzej Zaleski, to też dobra okazja do skonfrontowania poziomu wytrenowania w różnych ośrodkach i rozwój sportowych kontaktów.
Dla najlepszych przygotowano pamiątkowe statuetki oraz paczki , które osobiście wręczył Św. Mikołaj dzięki wsparciu sponsorów BGŻ BNP Pariba Bank i Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
WJ

 
Wyniki (bez podziału na kategorie wiekowe):

KATA

Pierwsze miejsca: Julia Pyłko, Kacper Raducha (Shogun), Szymon Skibniewski, Dawid Surawski (UKKS Grajewo), Michał Warszycki, Dominika Szymczyk, Konrad Klejn, Emilia Lesiuk (BKK).

Drugie miejsca: Paulin Stroczkowska, Gabriela Frankowska, Jakub Kiszko, Igor Góralczyk, Dominika Zubrzycka, Cezary Alferowicz ( BKK), Maksymilian Sowielewski (SKK), Paweł Zajkowski (Shogun).

Trzecie miejsca: Rober Perkowski, Aleksander Haver, Jan Kajdas, Jakub Ciszuk (Shogun), Maciej Wróblewski, Julian Łapiński, Karolina Puławska (Grajewo), Sebastian Urbanowicz (Suwałki), Adam Gielniewski, Kacper Piłat, Szymon Kamiński, Olivier Doliński, Dagmara Szarko, Julia Siwicka, Jan Gieleniewski, Dariusz Gudel (BKK).

KUMITE

Pierwsze miejsca: Dominika Szymczyk, Kacper Piłat, Dariusz Gudel, Maja Zasim, Szymon Naumowicz, Zuzanna Pietrakowska, Małgorzata Alifier (BKK), Paweł Zajkowski (Shogun).

Drugie miejsca: Olga Sekścińska, Adrian Ciurzycki (Grajewo), Hubert Harasimczuk, Gabriela Frankowska, Antoni Dziekoński, Emilia Lesiuk, Julia Sawicka, Tomasz Kuźmicki (BKK).

Trzecie miejsca: Karolina Puławska (Grajewo), Jakub Smykowski (Suwałki), Karol Depczyński, Jakub Ciszuk, Paweł Suchomierski (Shogun), Jakub Kiszko, Daria Bałdowska, Paweł Skorulski, Jan Gielniewski, Magdalena Alifier, Dagmara Szarko, Dominika Zubrzycka, Cezary Alferowicz (BKK).