» » Mistrzostwa Polski MMA w Sochaczewie

Mistrzostwa Polski MMA w Sochaczewie

opublikowano Aktualności | 0

Wyniki zawodników sekcji MMA Zapasy Grajewo:

Bartosz Stachelek – Mistrz Polski Mma 2020.09.19. W półfinale złamał rękę z przemieszczeniem.Po pół godziny (trzymania w lodzie, polewania wodą naprzemiennie zimną i ciepłą), zawalczył w finale ze złamaną ręką( w zatajeniu przed lekarzem i sędziami, groziło niedopuszczeniem do finału i zarazem drugim miejscem ). Pokazał charakter prawdziwego wojownika ( mówił że nawet ze złamaną ręką będzie walczył bo musi być pierwszy ).

Patryk Wiśniewski do swojej pierwszej walki w klatce dostał losowo bardzo mocnego zawodnika (wicemistrz Europy 2019 i wczorajszy mistrz Polski 2020) i niestety przegrał przez duszenie trójkątne nogami.

Arek Raczkowski rozbijał przeciwnika mocną stójką .W ferworze walki przewrócił się na śliskiej macie oktagonu( czasem potrzeba trochę szczęścia ) co wykorzystał przeciwnik i wygrał na punkty (kontrola z góry wysoko punktowana)

Maćko Maćko dewastował mocnymi bombami przeciwnika, jednak w zaciętym boju wpadł ciasno dopiętą gilotynę i przegrał. Zabrakło szczęścia i 7 kg niedowagi do jego kategorii.