» » Mlekpol MOSiR Grajewo – LUKS Biebrza Lipsk

Mlekpol MOSiR Grajewo – LUKS Biebrza Lipsk

opublikowano Aktualności | 2

Siatkarze drużyny Mlekpol MOSiR Grajewo rozpoczęli zmagania w trzeciej lidze. W pierwszej rundzie nasz zespół zmierzył się z LUKS Biebrza Lipsk. Spotkanie odbyło się w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Strażackiej 2. Gospodarze spotkania bardzo dobrze rozpoczęli mecz wygrywając dwa pierwsze sety (25:21, 32:30). Początek trzeciego seta był bardzo wyrównany, jednak w końcówce goście wykazali się większą skutecznością i wygrali 25:20. Czwarty set zakończył się takim samym wynikiem punktowym dla zespołu Biebrzy. W piątym secie obie drużyny walczyły punkt za punkt, ale w decydującej końcówce lepiej poradzili sobie zawodnicy LUKS Biebrza Lipsk pokonując naszą drużynę 27:25.
Kolejny mecz wyjazdowy grajewscy siatkarze rozegrają 25 października z MKS Ruch Wysokie Mazowieckie.

11.10.2015, hala sportowa MOSiR, godz. 16:00
Mlekpol MOSiR Grajewo – LUKS Biebrza Lipsk 2:3 (25:21, 32:30, 20:25, 20:25, 25:27)

Mlekpol MOSiR Grajewo: Adam Odlanicki, Tomasz Zyskowski, Marcin Mołs, Łukasz Boć, Rafał Bogusz, Maciej Borawski, Mirosław Mieczkowski, Sebastian Rafałowski, Radosław Szarnecki, Daniel Ajdyn.
Trener: Marek Adamkiewicz

LUKS Biebrza Lipsk: Tomasz Bugieda, Michał Krysiuk, Michał Przekop, Rafał Murawski, Mateusz Bieniuk, Rafał Suszyński, Jakub Żolik jako libero oraz Łukasz Kończyk, Wojciech Czarniecki, Piotr Karpiński, Łukasz Piekarski.
Trener: Rafał Suszyński.

Sędziowie: I sędzia Mateusz Sierba (Mońki), II sędzia Mirosław Koścień (Białystok), sekretarz Bogdan Sokół (Grajewo).