» » MOSIR GRAJEWO 3:0 MOSP BIAŁYSTOK

MOSIR GRAJEWO 3:0 MOSP BIAŁYSTOK

opublikowano Aktualności | 0

Po ciekawym, obfitującym w dużo składnych akcji i sytuacji bramkowych meczu, trampkarze MOSIR Grajewo pokonali gości z Białegostoku 3:0. Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia gospodarzy bo już w piątej minucie objęli prowadzenie za sprawą Kacpra Niebrzydowskiego, który wykorzystał ładne podanie Igora Duchnowskiego. Dwie minuty później dośrodkowanie z rzutu wolnego Jakuba Drozdowskiego na bramkę zamienia kapitan drużyny Filip Chmielewski. W 10 minucie było już 3:0 dla gospodarzy. Indywidualną akcją popisał się Jakub Drozdowski, którego dogranie w pole karne zakończyło się golem samobójczym. Dalsza część meczu to zarówna dobra gra jak i popis nieskuteczności z obu stron. Szczególnie nasza drużyna stworzyła sobie mnóstwo okazji ale niestety żadnej z nich nie udało się wykorzystać i wynik nie uległ już zmianie.