» » Piąta runda Grajewskiej Ligi Badmintona – wyniki

Piąta runda Grajewskiej Ligi Badmintona – wyniki

opublikowano Aktualności | 0

5 RUNDA 28.10.2015

NR

GODZ.18.15

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

43-58

TUZINOWSKA MARZENA – WOJCIECHOWSKI PIOTR

18-21

12-21

0-2

56-54

DOBRYDNIO KATARZYNA – CZMOCH WIKTORIA

9-21

12-21

0-2

59-53

OBRYCKI MARIUSZ – GOLUBIEWSKA WIKTORIA

58-51

WOJCIECHOWSKI PIOTR – BARANKIEWICZ MAŁGORZATA

21-16

21-16

2-0

59-51

OBRYCKI MARIUSZ – BARANKIEWICZ MAŁGORZATA

60-50

POŚLEDNIK JAN – ZIELIŃSKI ADAM

16-21

10-21

0-2

NR

GODZ. 19.00

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

43-54

TUZINOWSKA MARZENA – CZMOCH WIKTORIA

21-18

21-12

2-0

55-53

PYTEL ANDRZEJ – GOLUBIEWSKA WIKTORIA

56-53

DOBRYDNIO KATARZYNA – GOLUBIEWSKA WIKTORIA

20-22

10-21

0-2

52-51

CZAPLICKI CZAREK – BARANKIEWICZ MAŁGORZATA

58-50

WOJCIECHOWSKI PIOTR – ZIELIŃSKI ADAM

15-21

8-21

0-2

51-49

BARANKIEWICZ MAŁGORZTA – WÓJTOWICZ GRAŻYNA

21-10

21-18

2-0

NR

GODZ. 19.30

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

60-58

POŚLEDNI JAN – WOJCIECHOWSKI PIOTR

19-21

15-21

0-2

44-47

FADROWSKA KATARZYNA – KOZIKOWSKA JOANNA

45-46

KASIAK BEATA – ROŻENEK RENATA

19-21

18-21

0-2

44-49

FADROWSKA KATARZYNA – WÓJTOWICZ GRAŻYNA

21-17

21-17

2-0

45-58

KASIAK BEATA – WOJCIECHOWSKI PIOTR

46-47

ROŻENEK RENATA – KOZIKOWSKA JOANNA

NR

GODZ. 20.15

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

1-14

ORZECHOWSKI ZBYSZEK – POŚLEDNIK PRZEMEK

1-21

6-21

0-2

15-13

KLEKOTKO RAFAŁ – KONIECKO KAROL

13-21

19-21

0-2

16-12

SZEMATOWICZ MARCIN – TUZINOWSKI KAROL

21-6

21-12

2-0

17-11

MOŁCZANOWSKI KRZYSZTOF – PRZYBOROWSKI WOJCIECH

12-21

13-21

0-2

18-10

WIERZBICKI PIOTR – CUDNY ADAM

21-15

13-21

15-13

2-1

1-13

ORZECHOWSKI ZBYSZEK – KONIECKO KAROL

9-21

10-21

0-2

NR

GODZ. 20.45

SET 1

SET 2

SET 3

WYNIK

14-12

POŚLEDNIK PREZEMEK – TUZINOWSKI KAROL

21-7

21-7

2-0

15-11

KLEKOTKO RAFAŁ – PRZYBOROWSKI WOJCIECH

18-21

21-17

12-15

1-2

1-16

ORZECHOWSKI ZBYSZEK – SZEMATOWICZ MARCIN

6-21

5-21

0-2

5-12

CHOYNOWSKI ŁUKASZ – TUZINOWSKI KAROL

24-22

21-9

2-0

17-9

MOŁCZANOWSKI KRZYSZTOF – WIELGAT MARIUSZ

12-21

14-21

0-2

18-8

WIERZBICKI PIOTR – OLSZEWSKI MACIEJ

21-13

22-20

2-0

5-8

CHOYNOWSKI ŁUKASZ – OLSZEWSKI MACIEJ

21-9

21-6

2-0

NR

GODZ. 21.15

SET1

SET2

SET3

WYNIK

2-7

CISŁO SŁAWEK – OSTASZEWSKI MACIEJ

24-22

21-19

2-0

3-6

TYNECKI PIOTR – GOLUBIEWSKA DANUTA

21-18

22-24

14-16

1-2

7-5

OSTASZEWSKI MACIEJ – CHOYNOWSKI ŁUKASZ

11-21

6-21

0-2

2-9

CISŁO SŁAWEK – WIELGAT MARIUSZ

12-21

13-21

0-2

3-8

TYNECKI PIOTR – OLSZEWSKI MACIEJ

20-22

21-8

17-5

2-1

NR

GODZ. 21.45

SET1

SET2

SET3

WYNIK

4-7

SULICH ROBERT – OSTASZEWSKI MACIEJ

5-6

CHOYNOWSKI ŁUKASZ – GOLUBIEWSKA DANUTA

21-18

21-10

2-0

Tabela Grupa I
Tabela Grupa III