» » Piknik rodzinny Moje Małe Mistrzostwa 2017

Piknik rodzinny Moje Małe Mistrzostwa 2017

opublikowano Aktualności | 0

 
W sobotę, 27 maja na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie odbyła się impreza w ramach czwartej edycji projektu “Moje Małe Mistrzostwa – 2017. Piknik rodzinny o charakterze sportowo – rekreacyjnym”, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest Wojciech Kowalewski – były bramkarz reprezentacji Polski i zawodnik m.in. Legii Warszawa, Szachtara Donieck i Spartaka Moskwa – prezes Akademii 2012 Suwałki, która specjalizuje się w szkoleniu piłkarskim dzieci i młodzieży.

“Moje Małe Mistrzostwa – 2017. Piknik rodzinny o charakterze sportowo rekreacyjnym” to czwarta edycja rodzinnego pikniku współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu: “Promowanie i wspieranie rozwoju sportu dla wszystkich 2017”, w którym główną atrakcją każdej imprezy jest turniej piłki nożnej skierowany do 8 latków, zarówno chłopców jak i dziewczynek.

Podczas trwania imprezy dzieci chętnie korzystały z malowania twarzy, oraz innych atrakcji przygotowanych dla najmłodszych przez grajewskie Centrum Integracji Społecznej.