Sekcja Junior Młodszy

trener: Daniel Tuzinowski
Sekcja istnieje od 2005r.

Wraz z końcem przerwy wakacyjnej Trampkarze MOSiR Grajewo trenowani przez Daniela Tuzinowskiego przechodzą do II Ligi Wojewódzkiej Junior Młodszy Grupa I (rocznik 2000 i młodszy). W rundzie jesiennej drużyna rozegra 5 meczy wyjazdowych, oraz 5 w charakterze gospodarza.
Treningi odbywają się we wtorki, czwartki i piątki od 18:00 do 19:30.

Sekcja Orlik

trener – Mariusz Sobczyk
Sekcja istnieje od 2014r.
Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu.
W sekcji trenuje 26 zawodników.

Sekcja Młodzik

trener – Wojciech Kozikowski

Treningi odbywają się 3 razy w tygodniu we wtorki, czwartki i piątki od 16:30 do 18:00.

Trampkarze

trener- Kamil Randzio

Trampkarze MOSIR Grajewo (roczniki 2003 i 2004) swoje pierwsze zajęcia piłkarskie w zorganizowanej grupie odbyli w marcu 2013 roku. Byli oni najstarszymi zawodnikami nowopowstałej wtedy Akademii Piłkarskiej Warmia Grajewo. Przez ponad cztery lata treningów przewinęło się ok. 70 młodych adeptów piłki nożnej z czego w tej chwili już pod logiem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie trenuje 25 zawodników. Tysiące minut na treningu, setki rozegranych meczy i niezliczona liczba strzelonych goli zaowocowały, że rywalizujemy teraz o mistrzostwo województwa podlaskiego w I lidze wojewódzkiej trampkarzy. Treningi tej grupy odbywają się we wtorki (godz. 17:00), środy (godz. 16:00) i piątki (godz. 17:00).