» » Przegrana Futsalistów MOSiR Grajewo

Przegrana Futsalistów MOSiR Grajewo

opublikowano Aktualności | 0

     W niedzielę (03.03.2019) zawodnicy MOSiR – u Grajewo zmierzyli się u siebie w meczu o drugie miejsce w II lidze futsalu meczu z FC Zambrów, a drużyny miały na koncie po 27 punktów. Gospodarze grający  mocno osłabionym składzie wysoko, bo aż 2 : 9 przegrali i w debiucie zajmą trzecie miejsce w rozgrywkach.

   W niedzielny wieczór licznie zgromadzeni na trybunach hali sportowej MOSiR przez blisko kwadrans pierwszej połowy oglądali dość wyrównane spotkanie w którym pierwszą bramkę zdobyli miejscowi po pięknym uderzeniu Ireneusza Piwki. Jednak goście szybko wyrównali i zdobyli jeszcze dwie bramki schodząc do szatni z prowadzeniem.

   Po przerwie goście szybko zdobyli kolejne bramki i zaczęli dominować na boisku. Drużyna MOSiR – u miała kilka okazji do zmiany wyniku, ale zabrakło skuteczności. Natomiast goście pokazali, że wiedzą jak grać, by nie przegrać i spokojnie strzelali bramki wykorzystując bezlitośnie błędy miejscowych. To sprawiło, że bardzo zadowoleni przyjęli końcowy gwizdek.

     W ostatniej kolejce MOSiR jedzie do Drohiczyna, a Zambrów do niepokonanego lidera Narwii Choroszcz. Te mecze już nic nie zmienią w tabeli II ligi podlaskiego futsalu.

                                                                                                                                   

MOSiR GRAJEWO – FC ZAMBRÓW 2 : 9 (1:3).

Bramki: Ireneusz Piwko, Radosław Jurczyk (MOSiR) – Emil Gołaszewski 2, Krzysztof Mieczkowski 2, Łukasz Frołow, Paweł Gosk, Dariusz Korytkowski, Wojciech Kowalczyk, Łukasz Wiśniewski.

MOSiR: Jabłoński – Tuzinowski, A. Doliwa, Piwko, Jurczyk, D. Doliwa, Migda, Swięciński, Wójcicki, Płaskowicki. Trenerzy: Daniel Tuzinowski, Ireneusz Piwko.

ZAMBRÓW: Konopka – Gosk, Mieczkowski, Jastrzębski, Gołaszewski, Roszkowski, Frołow, Korytkowski, Wiśniewski, Kowalczyk. Trener: Kamil Rosiński.

Żółte kartki: Andrzej Doliwa (MOSiR) – Tomasz Jastrzębski (Zambrów).

Czerwona kartka: Dawid Jabłoński (MOSiR).