» » Przy pingpongowych stołach – Sebastian Mistrzem Kolna

Przy pingpongowych stołach – Sebastian Mistrzem Kolna

opublikowano Aktualności | 0

Przy pingpongowych stołach Sebastian Mistrzem Kolna .

Przełom lutego i marca to pracowity okres w startach tenisistów stołowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie . Młodzi zawodnicy startowali w wielu turniejach , w których potwierdzili postępy swoich umiejętności technicznych w grze w tenisa stołowego . Ważnym momentem w ich karierze sportowej była rywalizacja z zawodnikami z Rosji , Litwy oraz z Polski w Gołdapi oraz zwycięstwa z zawodnikami białostockich klubów  w III turnieju grand prix . Swoją klasę pokazali w mistrzostwach miasta Kolno , w których Sebastian Janiszewski po zwycięstwie w finale z Łukaszem Piszczatowskim z Wysokiego Mazowiecka wywalczył  mistrzostwo a Patryk Dondera  stanął na trzecim stopniu podium . Wyniki zawodników przedstawiają się wg poniższego zestawienia :

  1. Międzynarodowy Turniej im. Zackiewicza w Gołdapi : 3 miejsce –Izabela Popowska , 4 miejsce – Patryk Dondera , miejsce 5-6 Daniel Hautt i Sebastian Janiszewski , 7 miejsce – Maciej Puhacewicz . II. Turniej III Klasyfikacyjny Kadetów w Suchowoli : IX m. Maciej Puhacewicz , X – XIII m. – , Sebastian Janiszewski , Daniel Hautt , Patryk Dondera , Szymon Staniszewski i III skrzatów – 7-8 miejsce Wiktor Ożlański i Kacper Goliczewski oraz IV miejsce Izabeli Popowskiej w żaczkach .                                        
  2. III. Otwarte Mistrzostwa Kolna : w kategorii kadetów 1 miejsce – Sebastian Janiszewski , 3 miejsce – Patryk Dondera , 5-6 miejsce Daniel Hautt i Szymon Staniszewski , 7 miejsce – Maciej Puhacewicz i VIII miejsce – Kacper Goliczewski w kat. Żaków . W kategorii open na kilkudziesięciu zawodników z województwa i Polski po kilka zwycięstw zanotowali : Marcin Zawistowski , Krystian Maciorowski , Mateusz Marczykowski .