» » W sobotę w Grajewie wilcze bieganie z atrakcjami

W sobotę w Grajewie wilcze bieganie z atrakcjami

opublikowano Aktualności | 0

W SOBOTĘ W GRAJEWIE WILCZE BIEGANIE  Z ATRAKCJAMI

    W sobotę 11 maja po raz XXI w Grajewie odbędzie się Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka. W tym roku wszyscy chętni rywalizować będą w 24 biegach w różnych kategoriach wiekowych na dystansach od 200 m do 10 000 m. Ponadto tradycyjnie będzie bieg integracyjny, bieg otwarty dla wszystkich chętnych i Nordick Wolking na dystansie 3 500 m. Pierwsze starty ok. godz. 9.oo na ulicy Mickiewicza. Bieg Główny wystartuje ok. 12.05.

   Biuro zawodów czynne będzie od godz. 8.oo w holu Urzędu Miasta. Tam przyjmowane będą zapisy do Biegu Głównego. Tuż obok bramki startowej będzie specjalny punkt informacyjny. W pozostałych biegach nie ma zapisów i wszyscy chętni w poszczególnych kategoriach zgłaszają się na linię startu bez zbędnych formalności. Na mecie na wszystkich czekają okolicznościowe medale, a najlepsi otrzymają dodatkowo biegowe upominki. Dla dzieci i młodzieży organizatorzy przygotowali też słodycze i napoje. Ponadto tuż obok startu czynny będzie bezpłatny placyk zabaw.

   W tym roku organizatorzy przygotowali sporo atrakcji dla uczestników i kibiców. Czynne będą stoiska gastronomiczne i handlowe, malowanie twarzy, występy Zespołu Pieśni i Tańca Grajewianie i zespołu tańca nowoczesnego SLASH.

    Na liście zgłoszeń sporo chętnych z krajów sąsiednich, regionu i Polski.

   Kolejny raz uczniowie grajewskich szkół stworzą Strefę Kibica.

   Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do sobotniego Wilczego Biegania. Szczegóły regulaminowe na stronie www.maratonka.pl