» » Sparingi trampkarzy MOSiR przed spotkaniami ligowymi

Sparingi trampkarzy MOSiR przed spotkaniami ligowymi

opublikowano Aktualności | 0

 

Dnia 5 marca na sztucznym boisku w Łomży drużyna trampkarzy w okrojonym składzie rozegrała swój pierwszy sparing w tym roku. Niestety wynik był niekorzystny dla naszej drużyny i zespół przegrał 4:1 z MŁKS Łomżą. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Szymon Gotowt. Wynik w tym meczu nie był najważniejszy, ważniejsze było wybieganie i praca zawodników, oraz wyłapanie błędów, których trzeba się pozbyć w lidze. Na szczęście to tylko sparing a z młodzieżowym ŁKSem spotkamy się jeszcze dwa razy w lidze mistrzowskiej.

Dnia 13 marca drużyna trampkarzy MOSiR Grajewo rozegrała swój drugi sparing przed rundą wiosenną. Tym razem mecz odbył się na boisku przy klubie Hades w Grajewie. Przeciwnikiem Grajewian był zespól ełckiego Mazura r.1999/2000. Mecz zakończył się porażką zespołu z Grajewa 1:4 a bramkę dla naszego zespołu zdobył Robert Gadomski. Wynik meczu mógłby być zupełnie inny, ale między słupkami przeciwnika dobrze spisywał sie bramkarz, który wybronił trzy sytuacje sam na sam z naszymi napastnikami.

W Wielki Czwartek zespół Trampkarzy MOSiR Grajewo rozegrał swój ostatni sparing przed rundą wiosenną. Przeciwnikiem był tym razem zespół ełckiego Mazura (r.2001). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2 dla gości. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Robert Gadomski.