» » Starty grajewskich tenisistów stołowych

Starty grajewskich tenisistów stołowych

opublikowano Aktualności | 0

Zwycięstwem Krystiana Maciorowskiego – zawodnika sekcji tenisa stołowego MOSiR Grajewo zakończył się II Grand Prix Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym w kategorii kadetów, który rozegrany został 29.10. 2016 r. w Wysokiem Mazowieckiem. Pierwsze miejsce w tym turnieju zapewniło awans do turnieju głównego II Grand Prix Polski, który rozegrany zostanie w dniach 25-27.11.2016 r. w Drzonkowie.
Bardzo dobry występ w tych zawodach zanotował drugi zawodnik MOSiR Adrian Krasiński który wywalczył 6 miejsce. Jest to najlepszy wynik wywalczony na turnieju tej rangi rozgrywek wojewódzkich.
Tenisiści stołowi drugoligowej drużyny MOSiR Grajewo 22.10.2016 r. rozegrali mecz trzeciej kolejki z LKS Pogranicze Kuźnica odnosząc drugie zwycięstwo w tym sezonie w stosunku 6-4 i z dorobkiem 4 punktów /dwa zwycięstwa i jedna porażka/ awansowali na 4 miejsce w tabeli rozgrywek II ligi. Punkty w tym meczu zdobyli :
– Krymski Marek – 2.5 pkt. / komplet punktów /
– Marczykowski Mateusz – 2.0 pkt.
– Królewicz Tyberiusz – 1.5 pkt.
W najbliższą niedzielę tj. 06.11.2016 r. w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Strażackiej 2 o godzinie 15.00 drużyna MOSiR Grajewo rozegra mecz czwartej kolejki z SKTS Sokółka.
Zapraszamy sympatyków i kibiców tenisa stołowego na ten mecz.